Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kitörölnéd az olyan ismerőst...

Kitörölnéd az olyan ismerőst facebook-on,aki nem reagál sose semmire,de amúgy mindig szemmel tart?

Figyelt kérdés

Nekem két ilyen ismerősöm van,egyikkel évek óta nem tartom a kapcsolatot,de nem mondanám,hogy rosszba lennénk. Összebarátkozott egy volt ismerősömmel,aki jó indokkal már nem tartozik a baráti társaságomba. A sztorijaimat mindig nézi,de sose reagál,posztokra sem.


Aztán a másik ismerőssel nemrég volt egy kis félreértésünk,én írtam neki üzenetet,amiben nyíltan elmondtam az érzéseimet. Visszaírt,hogy teljesen megérti,semmi gond,ő is így tenne a helyemben. Azóta pedig nem reagál semmire,pedig előtte szinte kivétel nélkül szívecskézett mindig. Ugyanúgy nézi a sztorijaimat,stb.,ja és ők is amúgy jó barátok az én volt ismerősömmel.


Én ettől függetlenül reagálok az ő dolgaikra,ahogy eddig is szoktam.

Tudom,hogy lehet korlátozni a láthatóságot,de az is feltűnő lenne ugyanúgy,mintha törölném őket.


Tudom,ez legnagyobb gondom! Ti törlitek a hasonló emberkéket vagy hagyjátok,had nézegessenek?


2023. máj. 30. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Nem rakok ki sztorikat, így nem üldöz a para, hogy "a Nagy Testvér figyel". xD
2023. máj. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Nem fáj, ha nézik.
2023. máj. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ennél sokkal kevesebbért is.

8 ismerősöm van.

2023. máj. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem rakok ki storykat Facebookra, viszont a 400 valamennyi ismerősömből kb. 70 és 100 között szoktak reagálni ha nagy ritkán kirakok egy képet. Senkit nem töröltem még ilyen indok miatt, de ha neked úgy nyugodtabb a lelked, szíved joga.
2023. máj. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Le lehet korlátozni személyenként, a beállításoknál. Hát most nem tudom pontosan hol. Egyébként szerintem sokkal egyenesebb ha csak kitörlöd őket és nem sunyiba rejted el előlük
2023. jún. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!