Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Létezik olyan ember, aki volt...

Létezik olyan ember, aki volt már egyedül a Balatonnál fürödni? Milyen volt?

Figyelt kérdés
Milyen egyedül strandolni? A foglalást nem lehet vissza mondani, és sajnos a barátom nem tud jönni munka miatt, én viszont elmennék. Más sem ér rá. Egyedül szerintetek jó fürödni a tóban? Én mindig csak családokat/baráti társaságokat látok.

2023. máj. 30. 16:00
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, én utazni is szoktam egyedül. Megvan az az előnye, hogy senki másra nem kell tekintettel lenned, csak magadra. Igen felszabadító érzés tud lenni :)
2023. máj. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne jó? Ugyan most nem a Balatonban, hanem a Dunában szoktam egyedül úszni, és nem zavar. Régen, ha végeztem a munkával, kimentem a strandra vagy a tavakhoz, és később a férjem utánam jött. Olyan is volt, hogy nem tudott jönni. Szóval menj csak nyugodtan, eleinte talán kicsit furcsa lesz, de később már nem fog zavarni. Vigyél olvasnivalót, keresztrejtvényt, ilyesmit. Meglátod, egyedül is jó lesz.

N

2023. máj. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Kitana. ***** válasza:
83%
Nyilván mondjuk labdázni nem tudsz egyedül a vízben, de elmélkedni, chillezni igen, élvezni igen. De ha esetleg szívesebben mennél mással, barinő keresős csoportokban szoktam látni ilyen posztokat is, hogy nyaralótársat keresnek, ha van még időd előtte megismerni valakit annyira, hogy el merj vele menni és kedved is lenne, ez is egy opció.
2023. máj. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletes alkalom, hogy új emberekkel beszélgess, vagy elmélyülj a gondolataidban - ahogy épp alakul. Én rengeteget strandolok, és horgászok egyedül. Imádom a vizet, de a barátaim nem. Van, hogy beszélgetek valakivel, akin látok nyitottságot arra, hogy idegennel barátkozzon, de olyan is van, hogy csak gyönyörködöm abban, hogy milyen csodálatos a világ.


A Balatonhoz akkor megyek, mikor az átúszás van. Minden évben jött vagy a testvérem, vagy valamelyik barátom, lementünk 1-2 nappal előbb, ott voltak, hogy várjanak a célban, és aztán még 2-3 napot pihentünk, szórakoztunk Balatonlellén. Tavaly volt az első alkalom, hogy egyedül mentem. A barátom, aki jött volna, végül mégsem ért rá, de úgy voltam vele, hogy én ezt akkor se hagyom ki.

A legszürreálisabb helyen, a toitoibudik előtt sorban állva haverkodtam össze egy társasággal, mindannyiunknak sokadik átúszása volt már, és az időnk is nagyjából stimmelt. Mikor megtudták, hogy egyedül jöttem, akkor mondták, hogy ez tök jó motiváció nekik, idén javítani fognak az idejükön, hogy előttem érjenek át és tudjanak fogadni, mikor én befejezem. Tényleg így lett, egy vadidegen négyfős társaság szurkolt nekem, aztán este egy szintén aznap megismert random francia turistával iszogattunk. Szóval így is nagy élmény volt.


Utazni is szoktam egyedül, általában ott is sikerül valahogy összehaverkodni valakivel. Izlandon beszélgettem egy szintén egyedül utazó új-zélandi lánnyal, ő mindig szólóban utazik, és ahogy néztük a naplementét az óceán partján, mondta, hogy neki ez a kedvenc része ebben, hogy csodálatos, hogy két ember, akik a világ két különböző pontjára születtek, véletlenül mégis találkozik egymással, és megoszt egy ilyen pillanatot. A hideg kirázott.

2023. máj. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sokszor vagyok,mert van egy családi nyaralónk, és néha van, hogy csak én megyek. Pedig a család az most már nagyon szerteágazott, én a 3. generáció vagyok, 3 lakrész van, stb.. na mindegy..


Imádom egyedül. Mindenfélét csinálok. Nagyon jó lazítani.

Déli parton vagyok, így alap program, hogy ki szoktam ülni naplementét nézni. Nem túlzom.el a dolgot azért, mert általában csak rohadni szoktam, volt hogy laptopot vittem le gamelni. De hát olyan hangulatos a naplementével 😃.


Szoktam grillezni, tüzezni. Úszásedzést mindig iktatok be (2-3 km általában)

Régebben kertészkedtem is. Sajnos már nem jutok el olyan gyakran, így azt nem tudok már. Idén 1-szer sem.


Helyekre ritkán ülök be, mert egyedül olyan jó sütni-főzni otthon, hogy elég kis adag, és nem kell alkalmazkodnom a menüben senkihez. Nameg helyekre már tényleg társasággal jó menni.


Bicajjal közlekedem ilyenkor mindig amúgy. És tekeregni is szoktam, de ilyenkor csak max szomszéd településekig.

2023. máj. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyeneket gyilkolják le... Hihetetlen hogy a párod nem ér rád...
2023. máj. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Többször voltam már, fantasztikus érzés. Jó messzire be szoktam úszni, s végülis ott teljesen egyedül vagyok. Mint egy külön világ.


30f

2023. máj. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon klassz volt, csak a cuccomra figyelni kellett, mert nem volt csomagmegőrző és a telefont, pénzt nem vittem be a vízbe. Igaz vannak már ilyen kis tárolók, szóval lehet be fogok ruházni rá. Amikor valakivel ketten megyünk, akkor is az egyikünk a cuccal szokott maradni. Nem viszünk sok cuccot, de kellemetlen lenne ott maradni pénz nélkül. Szóval én a vízben szinte mindig egyedül szoktam lenni. Ugyanolyan klassz élmény így is, bármikor elmennék újra. Strandon is voltam már egyedül, mondjuk én bárhova elmegyek egyedül és még sosem bántam meg, nagyon jól tudom érezni magam így ism
2023. jún. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Telefon, stb. a kocsiban a kempingben, slusszkulcs a törölközőben, lehetőleg bonyolultul eldugva - úszhatsz akármeddig, de fél szemed a parton (pont olyan, mintha családostul mennél).
2023. júl. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A Balatonban nem, de más tóban fürödtem már egyedül. Éjjel volt, csak én voltam, jó buli volt.
2023. júl. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!