Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagylétszámú vendégvárásra...

Nagylétszámú vendégvárásra készülök. Normális hogy annyira izgulni kezdtem,hogy igazán már nem is szeretném?

Figyelt kérdés
Ilyen nagy számban még nem fogadtam vendégeket. De most egy jeles alkalomból gondoltam legyen. Egyébként szokott ilyen lenni a családba. Külön-külön de most a párom családja az enyémmel fog vacsorázni nálunk.
2023. máj. 30. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Persze, hogy normális. Ez inkább amolyan teljesítmény előtti lámpaláz, ami befolyásolja a kedvedet. De fel a fejjel, a beszélgetés és a társaság le fog kötni, hamar feloldódsz majd! Vagy ha nem, igyál egy kupica pálinkát
2023. máj. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hány főre számítasz?
2023. máj. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk temetés volt nemrég és én voltam a házigazda. Sokat készültem rá és ideges voltam. Szerencsére csak kevés rokon jött be. Szerintem amikor már nálatok lesznek a vendégek, akkor jobb lesz majd.
2023. máj. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
20 felnőtt +gyerekek
2023. jún. 1. 11:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Tekints az alkalomra egyfajta mini esküvőként. Rengeteg rokon, a párod és a te családtagjaid együtt, a gyermekeikkel. Felelősséget vállalsz a vendégekért, az étkez(tet)ésükért. De gondolj arra, hogy ahogyan egy esküvőn is, az a fontos, hogy kötetlenül tudjatok szórakozni és értékeljétek az együtt töltött minőségi időt. Ilyenkor akármennyire is te légy a vendégváró, a párod is és még sokan biztosan szívesen segédkeznek majd a tálalás lebonyolításában, stb.

Azaz: nem "te ÉS a rokonok", hanem "te, a rokonok ÉS az esemény" :)

2023. jún. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!