Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Whiskey kóstoló mellé milyen...

Whiskey kóstoló mellé milyen vendégváró falat illik? (Borkóstolókra sajttálat szoktam készíteni pl.)

Figyelt kérdés

2020. júl. 10. 10:57
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Magában is mehet, ez nem bor.


Előtte én steaket szolgálnék fel hogy ne éhgyomorra menjen de mellé nem tom.


Talán beef jerky? Fekete csoki?


A legtöbb whiskyzős nem szokott semmit enni mellé.

2020. júl. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy mehet magában is, de a fiúk egy görbe estét szoktak szervezni, drágább üveg whiskyket vesznek valamilyen tematika szerint és végigkóstolják, előtte utánaolvasva. Ez után amikből marad, mindenki azt iszogatja az este folyamán, ami tetszik. Nincs szükségük külön ételre, mindenki jóllakva kezdi, esetleg rendelnek. Ennek ellenére jó, ha van az asztalon egy ízlésesen elrendezett tányér, tele finomsággal. Nem szokott problémám akadni főzés/vendéglátás terén, de most megakadtam. Nem szeretnék olyat készíteni, ami elviszi az ízeket.

(+ nézegettem országszerte vendéglátóhelyek által szervezett kóstolókat, mindenhol annyi van feltüntetve, hogy "frissen sült falatkák kerülnek felszolgálásra a kóstoló mellé")

2020. júl. 10. 11:53
 3/10 anonim ***** válasza:
8%
Ha velem megetetnének előtte-alatta bármit, képtelen lennék ráinni, meg normálisan ízeket érzékelni.
2020. júl. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

Frissen sült steak nagyon nem egy kategória a rendelt kajával.


Ha már márkás whisky van, akkor ne pizzát meg kebabot egyél már mellé, ez kb olyan mint egy jó vörösbor mekis mozzarella falatokkal.

2020. júl. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

Gyümölcsös és csokoládés desszertet szoktak ajánlani mellé.

Illetve szivart :) de nyilván ez nem étel.

2020. júl. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

Csokigolyó

Macaron

Gyümölcstál

Mini pogi


1, 4: nem egy fő étkezésről szól a kérdés. Csak az iszogatás mellé egy kis "nasiról".

2020. júl. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 qkker1 ***** válasza:
85%
"Frissen sült steak nagyon nem egy kategória a rendelt kajával."Ez igaz, de az sem mindegy, hogy Scotch vagy Bourbon az a whiskey/whisky! Egy jó Texas steaket vétek Scotch-al leöblíteni!
2020. júl. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%

#4. Nem csak pizzát meg gyrost lehet rendelni...

Rendeltem én már 9000 forintos szarvas pörköltet, még 13000 forintos steaket is...

2020. júl. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Travis83 ***** válasza:
100%
Whisky hívő vagyok. Én füstölt lazaccal, avokádóval, sajttal és hagymával szoktam. Leginkább ilyen kisebb szendvicseket csinálok belőle és előtte nem eszek semmit, hogy ne csak a whiskey csússzon jól.
2020. júl. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Travis83 ***** válasza:
100%
9-es vagyok. Kihagytam a fokhagymával töltött olíva bogyókat! Az is nagyon megy a többivel!
2020. júl. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!