Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Introvertáltként mennyire...

Introvertáltként mennyire elviselhető egy esküvő?

Figyelt kérdés
Áprilisban megyek mert sértődést sem akarok, nem mondom hogy szívesen megyek de egyszerűbb ezt letudni mint sokáig hallgatni a hisztit, pláne hogy a nővéremé lesz aki iránt semmit nem érzek csak szerepet játszok életem jó részében kb, így egyszerűbb. Mekkora általában a felhajtás? Annyit tudok elképzelni hogy leülök valami távol esőbb helyre és csendben megiszom a részem. 23/f
2023. jún. 3. 17:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Sajnálom. Nem lehet könnyű életed.

A felhajtás nagy szokott lenni.

Hogy hogyan fogod viselni, azt senki nem fogja tudni megmondani. Mindenki más.

2023. jún. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Kitana. ***** válasza:
100%

Introvertáltként én kifejezetten élveztem az esküvőket, amiken voltam, bár tény, hogy olyan esküvőkön vettem részt, ahol sok embert ismertem és jól szórakoztunk.

Olyanra nem mennék el, ahová nincs kedvem és 1-2 ember sem lenne, akiket kedvelek.

2023. jún. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az első mondatod egy cinikus beszólás volt?
2023. jún. 3. 17:16
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Pont most voltam egyen és megyek még. Nem egy nagy cucc ilyen szempontból. Iszogatsz csendesen aztán meg kajálsz és a kutya nem fog törődni azzal, hogy nem a porond közepén ugrálsz a mulatósra a többiek között.

Meg ki tudja, hátha még szóba is tudsz állni egy szintén introvertált egyénnek.

2023. jún. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Esküvő függő. Kettőn voltam amire emlékszem is, merőben mások voltak. Nagybátyámék nem is szerveztek semmit, megvolt a házasságkötés, aztán ennyi. Valaki kitalálta hogy fagyizzunk egyet, így hát fagyiztunk, de az se volt több fél óránál. A másik esküvő anyám egyik barátnőjének volt az esküvője. Ott volt menyasszonylopás, templomi esküvő, lakoma, lagzi, meg minden. Na az kifejezetten szenvedés volt, hiába beszélgettem el apával közben, mentünk jobbról balra balról jobbra. A lakoma végén el is mentem haza mert fájt a hasam, de anya még így is mondta hogy túl korán jöttem el és illetlen voltam. Szóval teljességgel esküvője válogatja mennyire elviselhető, mennyit kell ott dekkolni. Feltöltött telefont és powerbanket vigyél magaddal.
2023. jún. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy neked milyen szűrőn megy át, amit írtam az a te fejedben van. Neked van vele dolgod, ha úgy érzed, hogy cinikus. Miért érzed úgy? Olyan meglepő, ha valaki nem olt le és esetleg próbál empatizálni? Ez irónikus volt, hiszen valóban meglepő, mert a magyar társadalomban a kontrollgyakorlás, dominancia a jellemző. Tisztelet a kivételnek.
2023. jún. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Ha csak nem akarnak mindenáron rávenni, hogy mulass, akkor simán el tudsz bámészkodni anélkül, hogy megzavarná bárki az introdat. Az viszont roppant kellemetlen és bosszantó, mikor győzködnek, hogy gyere...
2023. jún. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Jut eszembe. Lesz hó végén egy esküvő, amire megyek. Egy intro lánynak nincs kedve csatlakozni? Kaja, pia, és semmit se kell érte tennie nyilván. Csak jól éreznie magát, ahogy tudja. Szép helyen lesz, és minőségi ünnepség.
2023. jún. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Testépítésbe kezdtem és igyekszem kerülni az ajzószereket mint az ital, az egyszerű szénhidrátokat ugyanúgy.
2023. jún. 4. 01:06
 10/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk amúgy sem szeretem az alkoholt.
2023. jún. 4. 01:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!