Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 18 fok mennyire lesz elviselhe...

18 fok mennyire lesz elviselhető éjjel-nappal?

Figyelt kérdés
Hétfőtől kezdek egy jó munkahelyen, ami jól fizet, ez Budapesten van és mivel 300 km-re lakom, a szállás biztosított lesz. Viszont olyan munkahelyen fogok dolgozni, ahol 18 fok lehet max. Ráadásul ahol el leszünk szállásolva ott is 18 fok lesz max. Tehát nem az lesz, hogy a meló után a melegebb szállásra megyek, hanem a munkahelyen, szálláson is 18 fokban leszek. Azaz az egész napot 18 fokban töltöm. Itthon 21 és fél fok van, nincs nagyon meleg, de hideg sem. Én fázós vagyok, de muszáj ezt a munkát elvállalni, mert ha nem, akkor itthon is lenne meló, de az csak 100-at fizet és a családot eltartani ma ebből nem lehet. Hideg lesz a 18 fokban lenni 24 órát? A szálláson zuhanyzás után az hideg lesz? Valakinek van hasonló tapasztatata?

2022. dec. 2. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Én egyáltalán nem vagyok fázós.. Nálunk 19 fok van a munkahelyen, egyáltalán nem fázom, pedig csak egy pulóver van rajtam. Viszont este itthon, amikor már lepihenunk, akkor 23 fok. 18ban nagyon kellemetlen lenne délután, este amikor ülsz, fekszel.



Persze vastag takarokkal azért ki lehet bírni a 18 fokot is.

2022. dec. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

18 fok szerintem nem vészes. Kicsit eltúlzottnak érzem ezt az aggodalmat mostanában. El vagyunk kényeztetve.

Laktam egy helyen külföldön, ahol 13 fok volt télen. Na az már gáz volt. De a takaró alatt az se volt vészes.

2022. dec. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vigyél egy hősugárzót, azzal tudsz a szálláson fűteni.
2022. dec. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

1,5 hete lett elkezdve a fűtéscső csere nálunk, ma lett kész, 18 foknak már örültünk, ha addig fel tudtuk vinni 😀

(2 kisgyerekkel)

Ki lehet bírni

2022. dec. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak az a helyzet, hogy a szállás egy 128 éves épületből lett átalakítva, nem jó a szigetelés, rosszak a nyílászárók. (fa nyílászárók)
2022. dec. 2. 20:45
 6/10 A kérdező kommentje:
Budapest belvárosában sok ilyen lepukkant épület van.
2022. dec. 2. 20:45
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Sok mindent ki lehet bírni. A zuhanyozás után, ha engedik, nem ártana hősugárzó. Nálunk is max 18 fok van az irodában. Van, amikor jól esik kb 45 percre felvennem a parka kabátom. Én is fázós vagyok. 32/n
2022. dec. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%
Elviselhetetlen a 18 fok hosszútávon ülőmunkához.
2022. dec. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
Èn sajna fázós vagyok, ès egy fekete póló a munkaruhánk. Ès èn pl a reggeli tusolást munkahelyen csinálom (nyáron indulás előtt de tèlen meleg tusolás után 2 fokba kimenni nagyon rosz), viszont vettem hosszú újjú termopolókat. Abban a 18 fok kellemes. Anni, hogy itthon melegebb van 18 foknál....
2022. dec. 3. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%
Nyílván nem a legjobb de nem áll meg az élet,fel kell venni vastag pulcsit,nadrágot,cipőt és kész.Tudod mint amikor kimész a szabadba csak bent csinálod és nem olyan sok ruhát veszel fel
2022. dec. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!