Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szégyen ha nagykorú létemre...

Szégyen ha nagykorú létemre nem tudom sose a gyerekzáras dolgokat kinyítni?Ez miért van?

Figyelt kérdés
Más felnőttnek is meggyűlik vele a baja?

2023. jún. 8. 07:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Eléggé az.
2023. jún. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Pedig nem tartozok a lúzer nők közé de ez nagyon idegesít hogy nem tudom a gyerekzárat kinyítni.
2023. jún. 8. 07:13
 3/12 A kérdező kommentje:
De miért nem tudom vajon kinyitni? Ezt nem értem. Pedig mindig erősen próbálkozok.
2023. jún. 8. 07:14
 4/12 A kérdező kommentje:
Hogy tudnám megtanulni a kinyítását?
2023. jún. 8. 07:20
 5/12 anonim ***** válasza:
49%

Logikusan kell.


De mi az amit nem tudsz? Írj példát..


Nem tudsz pl bedugni valamit egy gyerekzárás elosztóba?

2023. jún. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
pl, az e-cigihez tartozó likvid kupakját nem tudom lecsavarni.
2023. jún. 8. 07:24
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Vannak szarul megoldott cuccok, lehet ez is olyan.

A normál gyerekzárral nincs bajom, de nekem is van olyan üveg (pl egy illóolaj márka esetén), amit évek múltán se tudok kinyitni. Egyszer egy barátnőmmel két órát ültünk felette. :D

Szóval vannak rosszul kialakított gyerekzárak, nem feltétlen a te hibád.

2023. jún. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Le kell nyomni, általában minden gyerek záras kupak ilyen
2023. jún. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Tényleg van, amit nem jól csináltak meg, volt, amit odaadtam férfikollégának is, hogy próbálja meg, és neki sem sikerült.
2023. jún. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Metionin ***** válasza:
83%
Nem szégyen de amúgy van, amit úgy csinálnak meg, hogy felnőtt is alig tudja kinyitni. Én is szenvedek vele általában de szerintem rájöttem az okára. A legtöbb kupakot úgy csinálják, hogy jobb kézzel legyen kényelmes nyitni, én meg ballal szoktam. Gyakran hiába nyomom és tekerem úgy, ahogy rá van írva, forog körbe. De ha eszembe jut és jobb kézzel próbálom, mindig hamarabb sikerül. Ballal szerintem még egy ilyen kupakot sem tudtam kinyitni.
2023. jún. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!