Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Melyik a jobb? Ha meg sem...

Melyik a jobb? Ha meg sem próbálunk valamit, vagy ha legalább megpróbáljuk?

Figyelt kérdés
Egyik barátom szerelmes, és messze lakik tőle az ember, akibe szerelmes, és nem tudja el dönteni, hogy megpróbálják-e a kapcsolatot, vagy sem... én mondtam neki, hogy ha nem próbálja meg, az csak rosszabb érzés lesz, de nem igazán akar nekem hinni, ezért gondoltam, megkérdezem itt, hátha majd másoknak el hiszi...

2023. jún. 20. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Távkapcsolattal indítani szinte esélytelen dolog, jobb ha bele sem vág, ha így maradna.
2023. jún. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez nem erről szól: ha megpróbálja, sikerül, mit nyer vele? Egy távkapcsolatot.

Távbarátságok vannak, egy távkapcsolat, ha már eleve csak távkapcsolatnak indul, az komolytalan, vicckategória.


Egyébként jobb megpróbálni a dolgokat, de ez nem olyan.

2023. jún. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes kérdés: van, zéértnem mer közeledni a másik felé, mert szerelmes ugyan, de érzi magáról, hogy a másik csak átkozná a napot, ha megismerné, mert olyan a szeméééélyisége, így talán jobb, ha nem közeldik a másik felé.
2023. jún. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kitana. ***** válasza:
100%
Általában jobb megpróbálni, de a távkapcsolatoknak szerintem semmi értelme, ez olyan, hogy ha már x éve együtt vagyok valakivel és kénytelenek lennénk valami miatt messze élni egymástól átmenetileg, akkor oké. Viszont szándékosan nem kezdenék ilyen kapcsolatba. Szóval ebben az esetben inkább elfelejteni jobb.
2023. jún. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
távkapcsolat esetén, ahol több év mondjuk mire az összeköltözés összejöhet, teljesen felesleges próbálkozni.
2023. jún. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt próbálja meg, hogy hogyan tudna ott a közelében felépíteni egy életet. Ezt kellene előbb. Ha annyira szerelmes, nincs akadály, mert a távkapcsolat nem működik.
2023. jún. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2023. jún. 20. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!