Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek bűn az, ha valaki,...

Szerintetek bűn az, ha valaki, akit eltartanak, nem megy el egy rosszabb munkahelyre dolgozni, hanem inkább megpróbál tanulni, hogy később valami jobb munkája lehessen?

Figyelt kérdés
Tegyük hozzá, hogy nem a nap 24 óráját tölti tanulással, és autodidakta módon végzi,és így sokminden nem látszik belőle a külvilág számára jóideig.

2020. máj. 6. 06:13
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Ha autodidakta módon tanul, akkor mi értelme? Hogy fog kinézni a CV-ben?

- 2020-2025 atomfizikai tanulmányok autodidakta, ill. youtube kurzuson?

Persze lehet a leírtakat csinálni, csak nem kell megideologizálni, ha valaki lusta.

Ha egy vállalkozás beindítása lenne a cél, egy OKJ tanfolyam (bár ezt munka mellett is lehet végezni.), egy nehezebb mesterképzés, akkor oké. Így nettó lustaság.

Arról nem beszélve, hogy nekem a bőr lesülne a képemről, ha tartanák a seggemet.

2020. máj. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ezzel takarózik hogy ne kelljen dolgoznia.
2020. máj. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Nem bűn, fullra megértem. Sok irigy f aszt zavar csak.
2020. máj. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonymousreview60 ***** válasza:
52%

Ez így kevés, mint az ilyen kérdéseknél általában.

1. Kit ki tart el? A lányt az anyja/apja vagy a párja/férje?

2. Autodidakta módon nyelvet, Excelt, Access-t tanul, amiről a cég amúgy sem akar papírt vagy logisztikát, könyvelést, amiről igen?

2020. máj. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

Három gondolatom van ezzel kapcsolatban:


1. a bűn nem itt kezdődik, de ez inkább ilyen reggeli kávé előtti szőrszálhasogatás részemről, bocsi

2. ha annak nincs kifogása a helyzet ellen, aki a pénzt adja, akkor harmadik félnek semmi joga ebbe beleszólni és pont

3. az autodidakta módon felszedett tudás lehet hasznos, ám nem biztos, hogy előny jelent álláskeresésnél. Értem ezt úgy, hogy te mondjuk ütyürü bütykölő vagy, erről van is bizonyítványod. Azt magadtól tanulod, hogy az ütyürü ne egy négyzetméter legyen, hanem mondjuk ujjbegynyi. Ez lehet hasznos, de a munka betöltéshez a bizonyítvány kell.

2020. máj. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Nem bűn, csak lustaság.

Tanulni, OKJ tanfolyamot végezni, egyéb módon továbbképezni magadat (pláne autodidakta módon) munka mellett is lehet.


Én is munka mellett csinálom jelenleg a mesterdiplomámat a SOTE-n, nem tartanak el, de senkitől nem is várom el.

2020. máj. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!