Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Eladóként hogyan tudnám...

Eladóként hogyan tudnám leszerelni, lerázni a bunkó, kötekedő vevőket, hogy ne húzzam fel magam?

Figyelt kérdés
Ez az az embertípus, aki direkt azért jön, hogy belekössön valamibe amiről nem tehetek, direkt veszekedést provokáljon, ebben éli ki magát
2023. jún. 21. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Játszd a hülyét. Nekem be szokott válni.
2023. jún. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Irányítsd a főnökhöz, beszélje meg vele.
2023. jún. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

Ne huzd fel magad. Ez csak a munka helyed. Jatszd a hulyet ahogy mondjak. Fujj egyet. Szamomj 5ig.

Ha nagyon felidegesitenek ezek a helyzetek akkor edz tobbet. Ezaltal turelmesebb leszel velük.

2023. jún. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Beszélj az "ilyennel" halkan.

Mondd neki, hogy "Jó, mehet a felettes szerhez. Mondjam a címet?". Ilyenkor páran már visszafogják magukat.

2023. jún. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Ne vedd magadra. Csak nagyon keveset kommunikálj, épp ami szükséges.
2023. jún. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon jók a válaszok, nekem a hülyének tettetés beszokott válni, viszont arra nem, mikor emberek a magánéletüket mesélik, a székrekedéstől kezdve a mit ettem ma, milyen programot fognak mosni mindent elmesélnek, ez ellen valami tipp?😂
2023. jún. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

Napi leszar tabletta, hívnak az ügyeleten menned kell. Megy a hasad.

A meséjükre kontrázz. Két féleképpen hogy neked milyen rossz, vagy jó.

Pl neked nem jók a programok, kézzel kell mosnod. Vagy hogy olyan jó, hogy te a munkahelyen mosol, és épp végzett a mosógép, és éppen most jár le, kikell menned kipakolni őket hogy más is tudjon mosni. Aztán eltűnsz pár percre. :D :D

2023. jún. 28. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6-os én piacon szoktam árulni. Amikor jön ilyen unatkozó vásárló, hogy nálam cövekel le és percek óta meséli a semmit, akkor odakiabálok a 3 asztallal odébb áruló Gézának, hogy: "Megyek már Gézaaaa!" mintha kiabált volna nekem előtte, mert ott mindig zaj van. És gyorsan elsietek arrafelé. Ilyenkor a kedves vevő tovább fárad.
2023. jún. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

3/4ed évet húztam le egy nagy áruházban, nem mint eladó, de sokat voltam eladótérben, és mindig megtaláltak engem is.

3 év kellett hozzá, hogy kiheverjem. Soha többé boltban munka.

Nem tudom hogy kell kezelni, de kitartást!

2023. jún. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!