Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A rokonokat/ismerősöket...

A rokonokat/ismerősöket hogyan lehet leszerelni, hogy ne maceráljanak azzal, hogy egyedül vagyok?

Figyelt kérdés

Akik ismernek, azok közül többen szoktak kérdezgetni róla, hogy miért is vagyok egyedül. A valódi ok sajnos kézenfekvő: Egyrészt a rengeteg elvárásnak képtelen lennék megfelelni, tehát már ezáltal kizárt. Másrészt pedig zsigerileg vagyok alkalmatlan az egész csajozáshoz, párkapcsolati élethez. Nekem sosem ment a vonzalomkeltés, teljesen analfabéta vagyok a nőkhöz és ezen évek alatt sem tudtam változtatni.

Az érdekelne, hogy ebben a helyzetben van-e olyan magyarázat, ami szalonképes és le tudnám szerelni az említett embereket? Az igazat nem szeretném bevallani, mert ők egyébként kedvelnek és biztosan lesüllyednék a szemükben. (Szerintem titkon sajnálnak, de ebben nem vagyok biztos.)



2021. nov. 24. 22:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Valld be egy családi összejövetelen, hogy pedofil vagy és csak a 6 év alattiakra áll fel. Többet nem fognak nyösztetni, hogy keress partnert.
2021. nov. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Vagy mondd hogy aszexuális vaby
2021. nov. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Gy*
2021. nov. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1. :)

2. Ez akár még jó is lehet, köszönöm!

2021. nov. 24. 22:22
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

vagy meleg és apakomplexusos

vagy mondd meg, hogy hetente más csajokat és pasikat dugsz

vagy mondhatod, hogy van partnered, csak nem hozhatod haza, mert nem alkalmas az udvar a kecske tartásra

2021. nov. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
En se kerdezgetlek a magánéletedről, lécci, hagyjuk a témát, kösz
2021. nov. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6-os, köszönöm!
2021. nov. 24. 22:31
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mond azt hogy ne haragudjanak, de a magánéleted az csak rád tartozik.
2021. nov. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én simán annyit mondtam, hogy nem találtam még meg azt akivel komoly kapcsolatba tudnék kerülni. Ha továbbra is jöttek a "miért nem" kérdések akkor vissza kérdeztem, hogy a "nem találtam meg" melyik részét nem értitek?


Vagy simán mondtam, hogy nem akarok párt, mert a jelenlegi élethelyzetembe nem fér bele egy kapcsolat.


Vagy csak simán közöltem, hogy a nők nem rám vágynak, sem külsőleg, sem belsőleg és a zéró egzisztenciám sem segíti elő a pártalálást.

2021. nov. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, egy teljesen korrekt választ adtál!
2021. nov. 24. 23:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!