Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan tudnám finoman leszerel...

Hogyan tudnám finoman leszerelni a kedves kollégámat?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy egy helyen lakunk egy kollégával, mivel úgy gondoltam jó fej leszek, felajánlottam neki, hogy akkor járjunk együtt kocsival. Nos ez volt életem egyik legrosszabb döntése.


Nincsen jogosítványa, de folyamatosan kritizálja a vezetési stílusom, (pedig nem vezetek veszélyesen, meg safetycar stílusban sem), azt kell hallgatnom, hogy mindenki milyen sz*r, a neki dolgozó sofőrök milyen rosszak, és, hogy hogy mernek neki visszaszólni. Ezen felül olyan szinten otthon érzi magát a kocsiban, hogy kapcsolgatja a légkondit, kapcsolgatja a rádiót, és a megbeszélt időponthoz képest mindig 6-7 perccel később érkezik.


Hogyan tudnám kirakni a kocsiból anélkül, hogy közutálat tárgya lennék a cégnél, vagy anélkül, hogy egyik szünetben esetlegesen összekarcolná a kocsit (amilyen párhuzamos univerzumban él, még ezt is kinézném belőle).


2021. márc. 28. 19:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj! A legjobb általában a határozott, egyenes hozzáállás. Egyszerűen csak mond meg neki, amikor újra elkezdi a dumát vagy a kocsi piszkálását.
2021. márc. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Esetleg pár hétig ne használd a kocsit, járj helyette te is tömegközlekedéssel, neki meg hazudd azt, hogy szervizben van a kocsi vagy nem működik vagy mittomén.


Aztán ha újra elkezdesz kocsival járni, véletlen felejts el szólni neki. Hátha addigra ő is elfelejti a dolgot és leszokik róla, csak lényeg, hogy ne szoktasd vissza.


Másik lehetőség a trágyaszállítás az anyósülésen. Hátha attól elmegy a kedve. De szerintem a fenti jobb.

2021. márc. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%
2-es: Úristen! Ne járjon a saját autójával, mert fosik a kollégájától. Ez most ugye csak vicc volt?
2021. márc. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezentúl máshonnan jársz, nem tudod elvinni.
2021. márc. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy vigyél más fószereket, akik nem csesztetnek, mondd hogy nem fér be.
2021. márc. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
#3 nem olvastad, hogy mit írt a kollégájáról? Azt, hogy valami elmebeteg, és fél, hogy bosszút áll majd rajta. Ez esetben érthető, ha nem akarja nyíltan lerázni.
2021. márc. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
24%
6-os: Elmebetegnek nem ajánljuk fel, hogy napi szinten furikázzuk.
2021. márc. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

#7 Ja mert az elmebetegnek a homlokára van írva a pszichiátriai zárójelentése.

Te hol élsz? Szoktál emberekkel találkozni? :DDD Bocs már :DD

2021. márc. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
Arra gondolok, hogy igenis hibás volt a kérdező, mert nem ismerte ki eléggé azt az embert akit napi szinten kívánt furikázni. Furikázást nem 20 perc ismertség után ajánl fel az ember.
2021. márc. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Régen volt egy kis "versike", valami olyasmi a lényege, hogy mulya utas ne szolj bele a vezetésbe! Ilyesmit kiirni elé egy papirra. Sajnos már nem tudom szo szerint. Inkább erröl kérdezd a GYK-sokat, hátha valaki tudja ezt, vagy valami hasonlot.
2021. márc. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!