Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van valamilyen kedves emléked,...

Van valamilyen kedves emléked, ami egy idegen emberhez kapcsolódik?

Figyelt kérdés
Például kedves, udvarias volt veled, esetleg mosolygott. Elmeséled? :)

2023. jún. 24. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy állomáson voltam, jött egy kéregető, elhajtottam. Kiszűrtem egy szép nőt, akivel tartottam a szemkontaktust. Gondoltam, hogy a kéregető őt is betalálja, így amikor láttam, hogy ezt teszi, akkor finoman jeleztem a nő felé, hogy "NEM", majd elment onnan a hölgy. Közeledett felém a nő, és feltett egy kérdést nekem, amire - mivel leblokkoltam tőle -, nem tudtam válaszolni. Majd elment.

Nem volt semmi utána, de ez egy jó emlék volt a nőtől, hogy nem félt sem tőlem, sem a szitutól.

2023. jún. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Egyszer áztam egy HÉV megállóban, a fedett rész tele volt, nálam még nem volt esernyő. Egy nő mellém pattant és mondta, hogy álljak be az ernyője alá, őt is segítették már ki, most tovább adja.


2. TV állványt vettünk a volt párommal, és kivel közel laktunk az áruházhoz, nem kértünk szállítást, gondoltuk hazacipeljük. Na hát annyira nem volt rajta fogás, hogy méterenként le kellett rakjuk. Ott lamentáltunk az út szélén, amikor megállt mellettünk egy 30-as pasi két gyerekkel a hátsó ülésen és hazavitt bennünket csomagostól, még a házba is segített becipelni. :D


3. Egy parkban iszogattunk barátokkal, nagy erdős rész található ott. Elmentem pisilni a fák közé, ahogy odaértem, láttam, hogy ott ácsorog egy srác az ösvénynél, amikor pedig elmentem mellette, út közben szembejött a haverja, akit várt. Elég sötét rész volt, gyorsan letudtam a pisit és elindultam vissza. Ott álltak az ösvény elején, felém fordulva, aztán ahogy meglátták, hogy jövök, elindultak ők is vissza a "közösségi tér" felé. Egyértelmű volt, hogy engem várták, hogy rendben letudjam a pisilés, ne essen bajom. :D Iszonyat kedves dolognak tartottam/tartom.

2023. jún. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Még gyerekkoromban (15 éve kb.) voltunk nyaralni a Zemplénben egy takaros kis hotelben, a medencében labdáztunk, ott volt egy középkorú házaspár is, a bácsi beszállt labdázni, dobálta nekünk vagy egy órán keresztül, pedig sose találkoztunk se előtte se utána. De rendes volt tőle nagyon. :D
2023. jún. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Életem első randija, kocsival mentem at a szomszed városba. Leparkoltam, de elmentem talalkozni a lánnyal, aztán mikor pár ora múlva visszajöttem az autóhoz nem akart beindulni. Volt ott pár munkás, mondtát hogy bekapcsolva hagytam a lámpát. Pont szünetük volt úgyhogy segítettek betolni az autót és mehettem haza.
2023. jún. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!