Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak úgy kíváncsiságból...

Csak úgy kíváncsiságból kérdezem, hogy valaki miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
Fiatal felnőtt nő/lány vagyok és velem egykorú lányokkal és idősebb férfiakkal tapasztaltam azt az orvosi rendelőtől az egyetemi előadáson át számtalan élethelyzetben, hogy ahogy leülnek mellém utána többször is direkt rám néznek. Először periférikusan érzékelem, de idővel mindig odanézek, hogy kérdezni akarnak vagy egyáltalán szeretnének-e valamit, de olyankor elnéznek, majd idővel folytatják. Nem vagyok cukorból, rám lehet nézni, hozzám is lehet szólni, de nem látom értelmét ennek az értelmetlen nézésnek. Miért csinálják ezt idegen emberek?

2023. márc. 10. 15:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom
2023. márc. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
19%
Én is megnézem a csinos nőket -várakozás közben mit "bámuljak"(?)-, de nem akarom zavarba hozni őket, s nem akarok velük kapcsolatot sem -már van.
2023. márc. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne. Én direkt nem nézek arra, aki leült mellém, csak ha feltűnik, hogy valami baj van vele (pl. büdös, imbolyog), mert nem akarok udvariatlan lenni, hogy mit nézem őt, meg amúgy se igazán érdekelnek, de más mellém leülők gyakran vizslatnak engem.
2023. márc. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Örömmel olvasom, hogy más is tapasztal hasonlót. Ezek szerint nem üldözési mániám van. :)
2023. márc. 10. 16:02
 5/18 anonim ***** válasza:
32%
#2 na most leírtad a választ, amire várt :)
2023. márc. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
#5 Bárcsak, te is ilyen hasznosat tudtál volna írni. :p
2023. márc. 10. 16:07
 7/18 anonim ***** válasza:
9%
Ha én megnézlek az is baj? Fiatal vagyok:)
2023. márc. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem baj, hanem csak nem értem ezt a viselkedést. Te (#7) például így nézel meg valakit, mint ahogy fent leírtam?
2023. márc. 10. 16:21
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet van benned valami furcsa. És itt nem feltétlen nagyon kirívó, vagy negatív dologra kell gondolni - egyik barátnőmnek fenék alá érő, sűrű vörös haja van. Rendszerint nézegetik, ami nekem is feltűnik, ha együtt megyek vele valahová.
2023. márc. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Én mellettem ülőre nem igazán szoktam random ránézni, de olyan viszonylag gyakran van, hogy pl. a velem szemben ülőre pillantok. Nem feltétlen azért, mert bármilyen szempontból érdekelne az illető, egyszerűen valamire nézni kell, ha mondjuk éppen várakozok. A falat bámulni meg mégiscsak unalmasabb. És szintén fiatal nő vagyok.

Amúgy lehet, hogy szimpatikusnak (vagy épp unszimpatikusnak) találnak, tetszik nekik a hajad, furának tartják a pulcsidat... Vagy ők is unják már a fal bámulását. Bármi lehetséges.

2023. márc. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!