Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért fagyok le mindig egy...

Miért fagyok le mindig egy férfi (nevezzük) kolléga közelében?

Figyelt kérdés
Ha a közelembe kerül, akkor nem szeretek hozzászólni, nem szeretnék interakcióba kerülni vele, ha kérdez, akkor meg lefagyok. Ellenszenvesnek találom, ezért azt még értem is, hogy nem szeretnék vele beszélgetni, de hogy miért fagyok le a közelében, na itt megáll a tudományom.

2023. jún. 27. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Tudat alatt megérzed a szemét embereket. Nálam ez van.
2023. jún. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Alapvetően nem szemét, sőt. Pusztán olyan viselkedésjegyei vannak, amik nekem túl közvetlenek és ezekkel nem tudok mit kezdeni, mert én magam nem vagyok egy “jópofizós” típus.
2023. jún. 27. 13:36
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Attól még lehet, hogy te jobb ember vagy..
2023. jún. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Shaddark ***** válasza:
100%
Valószínűleg van benne valami, a hangjában, test beszédében, vagy csak simán hasonlít valakire aki valamikor, akár gyermek korodban amire már nem emlékszel, tett vagy mondott olyat ami miatt félsz tőle vagy neheztelsz rá. Sokszor ezeket nem is lehet felidézni már, max. hipnózisban vagy meditációval. Ha nem fontos a dolog, akkor csak simán ne törődj vele. Ha fontos (mert együtt kell dolgoznotok) akkor tanulj meg meditálni. Éber, tudatos állapotban ezeket a dolgokat (pl. egy régi trauma) meg lehet érteni ugyan, de nem lehet megoldani, feloldani. Mondjuk a megértés is segít "helyén kezelni" a dolgokat, de az érzelmi (tudat alatti) része megmarad.
2023. jún. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet dominánsabbnak érzed őt, mint magadat, így esetleg tartasz től, és így reagálsz rá.

Próbálj meg ezen erősebben felülkerekedni, nem fogsz vele veszteni semmit sem.

2023. jún. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
Egyszerűen így vagyunk bekötve. Van, akit rühellünk az első perctől, van,aki közömbös számunkra, van, aki szimpatikus, és van akinek a kedvéért lehoznánk a csillagokat is. És ez fordítva is igaz. Mi sem mindenkiben ugyanazt a húrt pendítjük meg.
2023. jún. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!