Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Beszéltek munkahelyen magánéle...

Beszéltek munkahelyen magánéletről?

Figyelt kérdés

Annyira utalok munkahelyen a maganeletemrol beszelni. Egy nagy tanari kar tagja vagyok.


Allandoan kerdezik hogy allok pasival, stb. Mennyibe kerul az alberletem, hogy jovok ki penzben stb. MINDIG MINDENT tudni akarnak, olyat is ami mar nagyon szemelyes es CSAK baratnovel beszelnem meg.


Soha nem maszok bele senki maganeletebe, ha akar rola beszelni, beszel. De magamtol nem firtatom.


2 eve szakitottunk a baratommal, aprilisban ujra osszejottunk. Ez is kiderult,latott az egyik egy bevasarlokozpontban. Tehat nem en teritettem ki elejuk.

Most ezen fintorognak es flegman, lenezoen kerdezi az egyik pont ma, hogy es te boldog vagy? :S Igen az vagyok!!! Soha nem voltam szerintem ennyire. Oszinten.

Nem tudjak miert mentunk szet, nincs is kozuk hozza. Azt sem tudom az anno hogy derult mar ki.


Ti hogy kezelitek ezeket a helyzeteket?



2022. aug. 29. 14:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
44%
Mi kidumalunk mindent. Mind jo haverok vagyunk.
2022. aug. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
32%
Én nem beszélek a munkahelyemen ilyesmiről, max munkahelyen kívül
2022. aug. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

2-es. En is igy vagyok, es ezt tartanam normalisnak.

Kollegal vagyunk csak, nem jarunk ossze, nem vagyunk baratok. 40-en vagyunk kb. 3 kivetelevel mind no. Nokent mondom, legrosszabb!

2022. aug. 29. 14:36
 4/22 anonim ***** válasza:
52%
Jaah nokkel ense nagyon dumalok ilyesmit. Ferfi kollegakkal meg melon kivul is osszejarunk. Fel eletunk ott toltjuk, igy csak olyanokat veszunk fel akivel jol kijovunk
2022. aug. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Az zavar, hogy hatam mogott meg megy a pletyka es tuti kibeszelnek.
2022. aug. 29. 14:42
 6/22 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Féltékenyek rád, biztos fiatal vagy és csínos, akik kibeszélnek, azok meg férjnél vannak, idősebbek és unják egymást, de már nem fognak férfiak után koslatni.
2022. aug. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy beszélek, senkinek semmi köze a magánéletemhez.
2022. aug. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Meg hát valamivel el kell tölteni az unalmas időt a munkahelyen. Legyen miért bemenni minden nap.
2022. aug. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Es ha kerdeznek es nem akarok rola beszelni akkor mit mondjak, hogy ne sertodjenek meg de megis tudjak hol a helyuk.
2022. aug. 29. 15:11
 10/22 Morzsi007 ***** válasza:

Nagyonalakban válaszolj, ami számukra lényegtelen. Pl van pasid?

Hát van valaki, de sok vizet nem zavar. Csak lazán, kamuzz egy kicsit. Úgy is pletyka lesz belőle.

2022. aug. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!