Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nincs szobám, mit csináljak?

Nincs szobám, mit csináljak?

Figyelt kérdés
A házunk elég kicsi, és négyen lakunk (van egy nővérem, de álltalában nincs itthon, szvl azt is lehet modnani hogy csak hármann lakunk.) Van egy konyhánk, egy fürdőnk, egy kisebb nappalink, 1 hálló szoba és egy kisseb szoba. Az a szitu hogy anyum és apum nem hajlandóak egymással aludni, mivel eléggé meg romlott a házasságuk. Szvl apum a kis szobában alszik, anyum a hállószobámban én meg a nappaliban. És ha tesóm haza jön akkor anyámmal alszik elég szűkösen. Nagyon szeretnék egy saját szobát ahol kicsit egyedül lehetek de nem tudok mit csinálni ennek érdekében. Minden barátnőmnek van saját szobálya és egyik barátnőm nagyon átt szeretne jönni. És én is nagyon szeretném hogy átt jöjjön, de így nem akarom.

2023. júl. 2. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Nincs abban semmi, ha valakinek a nappali a szobája. Mivel gondolom nem állsz úgy anyagilag, hogy hozzá építtes egy szobát a házhoz, így kénytelen vagy beletörődni.
2023. júl. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

megmondod neki hogy a szüleid sajnos csórók és bunkók, ezért a nappaliban kell csövezned amíg meg nem szabadulsz tőlük, így sajnos nincs hova átjönnie.

nagyon sok mindent nem tehetsz, max. annyit, hogy amikor te kerülsz oda, akkor max. annyi gyereket vállalsz, amennyi szobás lakást meg tudtok magatoknak engedni.

2023. júl. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk is hasonló a helyzet, 2 szoba van, nappali nincs. Mindig is úgy volt, hogy egyik a szülőké, másik a gyerekeké, ebben túl sok választási lehetőség nincs. Ha átjönne valaki nap közben, akkor tesóm vagy én addig kerüljük a szobánkat, ami kicsit hajléktalan érzés, mert nyilván minden cuccunk is ott van bent. Más helyzetekben eddig nem volt vele gond, de azért néha eszembe jut, hogy jó lenne egy külön kis kuckó, akár egy nagyon pici is, de mivel elég szűk a telek, nem férne el, hátrafele meg be van építve melléképületekkel.
2023. júl. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

Felnősz így is. Persze, sz@r,meg minden, értem én ezt, de most ez van.

Nekem pl minden vágyam egy kertesház, egy kis garázs/műhellyel, egy normális autó. Már gyerekkorom óta. Nem sikerült összehozni, hiába melózok már lassacskán 30 éve.

2023. júl. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
70%

Én is szoba nélkül nőttem fel. Egészen 15 és fél éves koromig, amikor faterom meghalt, anyám meg lelépett egy orvos barátjával. Ott maradt az egész állami bérlakás (50 éve még jobbára ilyenekben laktak a városi polgárok) rám. Egyedül maradtam, és ha nem akartam intézetbe kerülni, nem is beszélhettem erről senkinek. Éjszakai vagonrakásokból tartottam fenn magam, miközben a középiskolában majd' kiestem a padból.

Elhiheted, jobban tetszett, amikor még nem volt szobám!

2023. júl. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!