Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit csinálják, ha nincs külön...

Mit csinálják, ha nincs külön szobám?

Figyelt kérdés
2 szobas hazban lakunk, szuleim a kisebben, en es a 2 hugom a nagyobb an alszunk. Eddig azert nem bovitettuk a hazat, mert jogilag problemak voltak vele, de ha minden jol megy iden nyaron ugy is tiszta lesz es lehet kezdni, de mivel telen/hidegben nem lehet epitkezni, ezert jovo tavasszal(ha minden jo) kezdodnek a munkalatok. Egyszeruen kikeszulok mar, kozepiskolas vagyok, nem tudom, hogy fogom meg a kovetkezo tanevet is vegig kuszkodni.

#otthon #Kulonszoba
2022. jún. 24. 02:09
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

a szüleid igazán kettéoszthatták volna a szobát gipszkarton fallal, vagy nem elég nagy hozzá?

olyat is láttam már, hogy szekrényekkel választottak le egy kisebb lakrészt az egyik gyereknek, ami persze nem saját szoba, de mégiscsak egy kis saját zug. mondd meg a szüleidnek, hogy csináljanak vmit

2022. jún. 24. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Nem sok mindent tudsz csinalni. Kollegiumba nem tudsz elmenni? Bar igazabol ott is osztoznal valakikkel a szoban, de lehet hogy konnyebb lenne a tanulas, vagy orak utan menj be a konyvarba tanulni.


En is osztoztam a szoban a tesommal es nagyon utaltam mert mindig csak a vita, veszekedes volt. Kesobb anyam kitalalta hogy az egyik nagyszobat kettevalasztjuk gipszkarton fallal es lesz 2 kis szoba. Ez azert jobb mint a kozos szoba, viszont a gipszkarton fal hangszigetelese 0 volt, tehat mindent hallottam a masik szobabol.

2022. jún. 24. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Én a húgommal és a mamámmal osztoztam egy szobán. Semmi bajom nem lett ettől
2022. jún. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az 1., 2. jó ötleteket adott. Esetleg egy alaprajzot tudsz feltenni méretekkel, nyílászárókkal?

Sokféle térelválasztási módszer van. De hangot valóban csak a gipszkarton vagy kartonplaszt fal (esetleg vastag függöny) tompít le kicsit.

Mekkora a belmagasság? Galériákat nem lehet építeni a szobába?

2022. jún. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy ez segit-e, de egy Kadar-kocka hazrol van szo, a belmagassag nem igazan magas(talan olyan 2.5 meter)


De igazabol nagyon varom ha teraszunk be legyen epitve es legyen szobam :(((

2022. jún. 24. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!