Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Életem szerelme börtönbe...

Életem szerelme börtönbe került, 3 évet kapott. Teljesen össze vagyok omolva. Nem bírok tovább élni nélküle. Mit tegyek, hogyan bírjam ki az elkövetkező éveket?

Figyelt kérdés

Fiatalok vagyunk mind ketten. Én ezt nem bírom, ő nem ezt érdemelte...

Hogy nyugodjak meg? Hiába iszok meg cigizek tudom a sebeket nem gyógyítja be. Hiába beszélek róla a családommal nem tudok megnyugodni. Állandóan sírhatnékom van!



2023. júl. 6. 18:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%

"ő nem ezt érdemelte"

. Ez biztos?


Egyébként utána mi lesz? Mi van, ha kijön, folytatjátok, ahol abbahagytátok, aztán megint kap valamit, amit nem is érdemelt meg?


Át kellene gondolnod, mit jelentesz neki.

2023. júl. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Igen biztos hogy nem érdemelte ezt, rá vették a lopásra. Rabolt, lopott. Amugy egy rendes ember.
2023. júl. 6. 18:39
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
#2: Aha, rávették. Rendes embert nem lehet. Lépj túl rajta.
2023. júl. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Lumpenprolik.

Ne aggódj, találsz arra a 3 évre egy másik agresszív, drogos bűnözőt, aki naponta bucira veri a fejedet.

2023. júl. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Jaj szegény rabló, tolvaj. Itt zokogok. Jobban mint a Titanic filmen...😰😰
2023. júl. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát mit érdemelne?
2023. júl. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen aki részeg azt leitatták! Aki megcsalja a másikat azt elcsábitották! Aki büncselekményt követ el azt belerángatták! A bűvös szó a NEM ez miért nem jut ilyenkor az eszükbe? Különben könnyű a katát táncba vinni! Most akkor három évig iszol meg cigizel? Mire kikerül te meg mehetsz elvonóra!
2023. júl. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

"Igen biztos hogy nem érdemelte ezt, rá vették a lopásra. Rabolt, lopott. Amugy egy rendes ember.

. Ebből két dolog jön le:

1. nincsenek elvei, amelyek megakadályozták volna őt abban, hogy elkvöesse, amit tett. Nem, nem rendes ember.

2. egy időzített bomba, akit bármikor rávehetnek majd valamire.


Ezért is írtam, hogy gondold át, mit vállalasz be...


#4: erről eszembe jut, hogy amikor Marina Oswaldot megkérdezték, miért ment hozzá Lee Harvey Oswaldhoz 6 héttel azután, hogy a Szovjetúnióban megismerkedtek, azt mondta, hogy "fiatal volt, és nem ivott". Bizonyos körökben alacsonyak az elvárások...

2023. júl. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

"Rabolt, lopott. Amugy egy rendes ember."


😲😲😲😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂👍👍👍👍👍

2023. júl. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
67%
Tipikus nyári szüneti kamukérdés.
2023. júl. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!