Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Életem szerelme börtönbe...

Életem szerelme börtönbe került, 3 évet kapott. Teljesen össze vagyok omolva. Nem bírok tovább élni nélküle. Mit tegyek, hogyan bírjam ki az elkövetkező éveket?

Figyelt kérdés

Fiatalok vagyunk mind ketten. Én ezt nem bírom, ő nem ezt érdemelte...

Hogy nyugodjak meg? Hiába iszok meg cigizek tudom a sebeket nem gyógyítja be. Hiába beszélek róla a családommal nem tudok megnyugodni. Állandóan sírhatnékom van!



2023. júl. 6. 18:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
A "rabolt" és a "rendes ember" jelzők nem férnek össze. Rendes emberek nem rabolnak. A te párod egy szutyok börtöntöltelék (akinek mellesleg a zabáltatására az én adómból is szívnak.)
2023. júl. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
66%
Ha ravettek, akkor nemcsak bunozo, de meg baromi gyenge jellem is. Maskulonben harom evig biztos lehetsz abban, hogy nem csajozik, es elrepul az ido.
2023. júl. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Első körben hagyd a francba ezt a gondolatot, hogy megérdemelte-e vagy nem. Magadon kell dolgoznod, a traumás kötődéseden. Ha akarsz.

Ha nem, akkor is alakulni fog, hisz nem leszel kapcsolatban függőséged tárgyával, de kemény lesz. Jó felismeréseket és persze kitartást kívánok!

2023. júl. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ne csak igyál és cigizzél,hanem drogozzál is, úgy gyorsabban telik az idő.
2023. júl. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Valóban nagyon rendes ember lehet!
2023. júl. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne elgondolkodni azon - kérdező, - hogy akit rá lehet venni rablásra, az mennyire lesz szilárd jellem, amikor (példa kedvéért) apaként/anyaként kell majd (a példa kedvéért) melletted megállnia a helyét. Milyen szinten lesz elkötelezett, következetes a melletted kitartásban, gyerek(ek) nevelésében.
2023. júl. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Fiatalon sok hülyeséget csinál az ember, amire a távoli jövőben kevésbé lesz büszke.
2023. júl. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! De mivel foglaljam le magamat amíg nincs?
2023. júl. 7. 19:25
 19/21 anonim ***** válasza:
Az embert bármire rá lehet venni tehát én várnék de ha bármi olyat kér ami számodra veszélyes/illegális akkor hagyd ott. Amúgymeg gondolom dolgozol fordítsd az időt a karrieredre. Esetleg új dolgokat is kipróbálhatsz én mindenféle képpen az önfejlesztés mellett szavazok. Gondolom látogatni bemehetsz tehát nem omlott össze a világ, az elején amíg rossz passzban vagy hagyj neki időt és nyugodtan sorozatozz. Állatokkal is időt tölteni jó lehet ilyenkor, ha meg azt mondod nagyon padlón vagy és minden körtél szakad kereshetsz egy pszichilógust. Fontos hogy beszélj pároddal is arról hogy őt hogyan érintette és hogyan viseli ezt az egészet nehogy teljesen szétcsússzon odabenn. Három és alatt börtönben azért belehet kattanni, gyakran látogasd és szurkolok neked.
2023. júl. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
más pasi? barbie babák? tanulás?
2023. júl. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!