Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért piszkál minden régi...

Miért piszkál minden régi -régen látott- ismerősöm a súlyom miatt úgy h mindenki hallja egy nagyobb társaságban?

Figyelt kérdés
Szerintem nem frankó dolog folyton beszólogatni mindenki előtt h mennyit híztam meg h milyen kövér vagyok, ahelyett h segítenének.

2023. júl. 9. 06:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Azért mert szar az élete és azt hiszi, hogy ha téged kritizál akkor ő feljebbvaló lesz. Igazából csak a saját hülyeségét fitogtatja. Én személy szerint nem tűröm ha a társaságba valakit sértegetnek a súlya miatt, előbb oltom le a bullyingolót minthogy harmadszorra is elsüssön egy ilyen megjegyzést.
2023. júl. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%

Hát, ha valakit 20 éve nem láttam, azért csak megjegyezhetem, hogy hű de megváltoztál, persze finoman nyilván, mivel tudom, és te is bizonyítod, hogy igencsak sértődékenyek vagytok ti kövérek, ha a súlyotokról van szó. Zabálni mértéktelenül nem fáj, de ha valaki szembesít titeket a következményével, akkor már milyen dolog az, ti vagytok vérig sértve, pedig csak ti követtétek el magatokkal azt, hogy meghíztatok. Nyilván megnyilvánulás és megnyilvánulás között is van különbség, és nem kell ezt állandóan felhozni.


A betegség miatti hízás és fogyás mindig külön kategóriát képvisel.

Viszont hazánk nem a hormonális problémák miatt vezet elhízás tekintetében.


Kérdező, mégis mit segítsenek neked? Talán adagolják ki neked, hogy egy nap mennyit ehetsz és menjenek el veled futni, vagy sportolni? Te híztál meg, a te felelősséged az is, hogy egyedül lefogyj.


Fogyni kalóriadeficittel lehet, tiszta étkezéssel és rendszeres testmozgással. Segítettem neked?

2023. júl. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

Azért, mert hagyod. Én egy ilyen esetben pont leszarnám, hogy milyen esemény apropójából ült össze a kedves család. Simán megmondanám a 20on éves Katanák vagy a 70 éves Pistinek, hogy én se teszek sok mindent szóvá, ami nekem nem tetszik, mert tudom mihez van jogom belepofázni kéretlenül és mibe nincs. Szóval ha nekik nem lenne egyértelmű akkor tudják, hogy ez nem az ő dolguk, nem érdekel és ha valami mondani valójuk van számomra annyi legyen már bennük, hogy félre hívnak és face-to face van akkora f@$zuk/pinájuk, hogy a szemembe mondják, mert nálam ez a mosolyogva alázás nagyon nem oké.


Tőlem kapnák az ívet nem kicsit...

2023. júl. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
Ha meghíztál az a baj, ha lefogytál, az a baj...
2023. júl. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
2-es, nem csak a kövéreket bántják. Mindenkit, aki más életvitelt képvisel mint ők. Voltam 108 kg is a magam 178 cm-hez. Akkor én voltam a dundi srác. Aztán kiderült, hogy gond van a pajzsmirigyemmel. Az endokrinológus és megfelelő mennyiségű mozgás segítségével lefogytam 35 kg-ot, most 73 kg vagyok. Szinte naponta járok futni vagy biciklizni, végre jól érzem magam a bőrömben, erre mindenki azt beszéli a hátam mögött, hogy futóbolond, meg biztosan rákos, azért fogyott ennyit. Pedig közel másfél év alatt szabadultam meg ennyi súlytól. Aki ritkán lát, az mindjárt azt kérdezi: beteg vagy? Na mindegy, én nem foglalkozom ezzel.
2023. júl. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
88%
Mert parasztok... És annyi empátiavan bennük, mint egy vázában...
2023. júl. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%
2-es gondolom valami gyúrós jóska, tudjátok, az a 3 bites ostoba tekintetű, rusnya, kopasz pitbull, aki azt képzeli, hogy jobb pasi lesz belőle, ha gyúr. Pedig csak még undorítóbb és taszítóbb lesz tőle.
2023. júl. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
Én azt is utálom, mikor megjegyzik, mennyit fogytam. Kinek mi köze hozzá???
2023. júl. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
32%

#7:

[link]


😆

2023. júl. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#7,9


Nem talált, mert nő vagyok. ☺️😇


#7

Te is elhízott vagy?

2023. júl. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!