Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Amerikába korházba ha hazaküld...

Amerikába korházba ha hazaküldenek valakit az ajtóig miért mindig tolókocsiba tolják ki?

Figyelt kérdés
Legalábbis filmekbe
2023. júl. 13. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a kórház területén ne érje baleset, mert azért a kórház felelős.
2023. júl. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Nehigy baja essen a kórházban. A kártérítési perek miatt. Amúgy itt is tologatnak, amikor bent voltam pár napot a kórházban, egy srác jött értem, hogy letol egy vizsgálatra, annyi idős lehetett, mint én. Mondom neki, maradjál már dude, tudok én menni, semmi bajom. Jól van, akkor gyere. Meglátott egy orvos, úgy leb@szta a gyereket, hogy csak vörösödött szegény. Akkor beültem a kocsiba,hagy toljon.
2023. júl. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
Lehet, hogy ott korábban hazaküldik a betegeket, otthon lábadozzon, az ingyen van, így még gyengék, mikor már kidobják őket.
2023. júl. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Nekem itthon is igy volt
2023. júl. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%
És tologattak?
2023. júl. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%
Angliaban pl ugy dobjak haza a beteget hogy par oraja vitte be a mento, de semmi eletveszelyeset nem talaltak, es otthon is tud szenvedni.
2023. júl. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
6-os vagyok, tudom, hogy iszonyu orvos es noverhiany van, es nem viccbol csinaljak.
2023. júl. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, mindig siránkozunk a hazai egészségügyön, de lehet, meglepődnénk, hogy nyugaton is milyen problémák vannak.
2023. júl. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert ha elájul a kórház folyosóján, és szétveri a fejét, akkor a kórház a felelős.
2023. júl. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

3-as, mihez képest korábban? Rokon ikreket szült császárral, és nem volt meg a 72 óra, úgy baxták ki.

Másik rokon pajzsmirigy műtét (nyakán a bazi vágás), csütörtök délután 3-ra műtötték meg, szombat reggel menni kellett érte.

Magyarországon is kibaxnak nagyon korán.

2023. júl. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!