Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha tpre megyek kirugnak. Ha...

Ha tpre megyek kirugnak. Ha betegem megyek be akkor hazaküldenek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Múlt héten a gyerekkel voltam táppénzen. Náthával volt itthon.

Ma reggelre én lettem tiszta náthás. Nem hiszem hogy korona virus. Csak náthás vagyok. Torkom fejem nem fáj. Lázam sincs. Csak ugy visszahuz az ágy meg a nátha.


Ma ráadasul éves orvosi. Nem merek elmenni tp-re hisz molt voltam gyerekkel. Munkahelyem nem szereti a táppenzeseket volt már nem 1 ember akit ez miatt elküdtek.

Ha így bemegyek haza fognak küldeni mivel szabim nincs tp lenne.

Az jobban veszi ki magát ha ők mondjak menjek haza?


2020. okt. 14. 06:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a tapasztalat, hogy amíg nem kell mentő, addig a főnök nem küld haza. Legfeljebb a kollégáid fognak veled bunkózni, amiért összefertőzöl mindenkit, és jövő héten öten mennek táppénzre.
2020. okt. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj be, aztán a főnököddel beszéld meg. Mondd meg neki, hogy itt vagy, de inkább orvoshoz mennél, mert lefertőzöd a többieket. A doki meg simán ki fog írni a hét maradék részére.
2020. okt. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Menj be, legyél maszkban, kerüld a többieket.

Ha ők küldenek haza, az jobban veszi ki magát. Egyébként kisgyerekeseknél ez ilyen, ezt nyilván ők is tudják.

2020. okt. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15%

Felnőtt emberektől ilyen gyerekes sorokat olvasni istenem...

Allj a talpadra ember!

2020. okt. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudod mikor mennék be betegen..
2020. okt. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
menj be, egyrészt ha ők küldenek vissza, talán nem rúgnak ki, másrészt ki tudja meddig dolgozhatunk megint, most kell, amíg lehet... egyél egy neocitrant, vagy leginkább kettőt (tudom hogy nem szabad, de ki van próbálva, nem halsz bele), és mehetsz utadra.
2020. okt. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!