Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak nekem van elegem az...

Csak nekem van elegem az ilyenekből?

Figyelt kérdés
Csak nekem van elegem ezekből az össze-vissza menő tini lányokból? Akik mindenféle bulikba megfordulnak, kelletik magukat stb. Szerintem nagyon egyszerűek és nekem az ilyen csajok egyből offosak. Ráadásul nem is tart velük sokáig a kapcsolat. Szerintem pont az ilyekkel történik meg leginkább h elkábítják, megerőszakolják stb. Sok ilyen lányt ismerek. A szüleik meg hagyják, hogy 15-16 évesen mászkáljanak az éjszakába. Én is ebbe generációba tartozom, de nagyon elitelem az ilyen szülőket. És az ilyen "szellőlányokat" is.

2023. júl. 13. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez legyen az ő bajuk.
2023. júl. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nem csak náluk ilyen, hanem az egééársadalom ilyen, hisz tudod: bátor, deerk, erős, harcos szittya-kipcsak nép vagyunk.
2023. júl. 14. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%
majd egyszer jól megjárja és akkor abbahagyja ezt a rohadt undorító életet, énis utálom őket de mivel nem bulizok már, nem is fáj tőlem a fejük
2023. júl. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem kicsit irigykedsz rájuk, hogy jól érzik magukat. Ha te is jól éreznéd, nem utálnál másokat ilyenek miatt. Fiatalon jól teszik, hogy jól érzik magukat. Persze azt én is elítélem, ha valami sárga földig issza magát vagy drogozik, de nem csak így lehet azért bulizni.
2023. júl. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
4# szerintem a kerdezo azt akarta kiemelni hogy "kelletik magukat" es nem azt hogy eljarhatnak bulizni es szorakozni
2023. júl. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!