Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy sikerül ilyen embereket...

Hogy sikerül ilyen embereket kifognom?

Figyelt kérdés
Eddig ha valakivel kicsit is közelebb kerültem érzelmileg, (mint barát, vagy akár szerelem) elkezdtek megszállottan viselkedni velem, mindig ismerték az "előéletem", ráadásul olyanokat tudnak a magánéletemről, amikről nem nagyon beszélek, mindenhol megtalálnak és alig lehet őket (tiszteletteljesen) lerázni. Miért vonzom az ilyen embereket?

2023. júl. 22. 00:25
 1/5 anonim ***** válasza:

az ilyenekkel tőmondatokban szabad csak beszelni soha nem magyarazkodni soha nem mondani többet annal pl,hogy nem erek ra bocsi.

ha tobbet mondasz akkor visszakerdeznek beszeltetnek harapofogoval kihuznak mindent es hazudnod is kell. aztán ki is beszél mogotted. kész kálvária akkor lerázni bárkit.

nagyon sok ember el van tévedve es hisznek vmit ami nincs ugy de meg se értik akarhogy kapálozol mikor magyaráznád.

2023. júl. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elküldeni őket melegebb éghajlatra! Azt bizony

Az ilyen embereknek nincs magánéletük sajnos

2023. júl. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kurník šopa
2023. júl. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kipufognod? Hát mi ő füst?🤣🤣🤣
2023. júl. 24. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ly bocsy bost olvasódtam hogy kifognod
2023. júl. 24. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!