Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek mennyire égtem be?

Szerintetek mennyire égtem be?

Figyelt kérdés
Szép estét mindenkinek! A történet előzménye, hogy falunap van és itt van húgom két barátnője, akik ikrek és rohadt jól néznek ki, de megkülönböztetni egyáltalán nem lehet őket.Elmentek itthonról a tesómmal ezért gondoltam magamba, hogy elmegyek fürdeni úgy volt, hogy csak hajnalba jönnek haza falunapról.Aha gondoltam én.Éppen hogy nekiálltam fürdeni már hallottam is, hogy itthon vannak, mint később kiderült kajálni jöttem haza meg valamit itthon felejtettek.Ugrok ki a fürdőkádból, mert éreztem, hogy valaki be fog nyitni és a megérzéseim megint csak nem hagytak cserben.Nem tudom melyikük, mert tényleg nem lehet őket megkülönböztetni benyitott.Erre már szinte fel voltam készülve gyorsan eltakartam magam a törölközővel, de nagyon kellemetlen volt ő is elpirosodott meg én is.Mondom jólvan ennél nagyobb égés már úgy sem jöhet és megint tévedtem.Ilyenkor amikor egyedül vagyok itthon általában csak egy alsógatyát viszek be magammal aztán a szobámban felöltözök ez most is így volt.Hallottam, hogy kint beszélgetnek a nappaliba azt is hallottam, hogy a csaj elmesélte, hogy rámnyitott ott röhögtek.Na most a nappali előtt kénytelen vagyok elmenni, hogy bejussak a szobába.Lapítottam a fürdőbe kb fél órán át erre hallottam, hogy egyikük elment wcre, ami közvetlenül a fürdő mellett van.Gondoltam magamba jólvan egyikük jó helyen van, de nem tudtam, hogy ki az.Mondom magamba ha tesóm kint van az nem gáz, de tudtam, hogy az egyik iker biztos kint van sőt ha balszerencsém van, akkor a tesóm ment el mosdóba és mind a két iker kint van.Vettem a bátorságot kinéztem és láttam, hogy az egyik iker ment el wcre a tesóm pedig bement a másikkal az ő szobájába.Jö eljött az idő.Kinyitottam lassan az ajtót majd kb.2 másodpercet verje a rajtnál Usain Boltra elkezdtem sprintelni a szobámig, de pont akkor jött ki a wcből.Nem tudom, hogy ez ugyanaz volt e amelyik a fürdőbe is rámnyitott, de ha ő volt, akkor az azért gáz, mert már másodjára égtem be előtte, ha pedig a másikuk volt, akkor meg mindkettő előtt.Amikor kijött a mosdóból tudtam, hogy észrevett.Ezután fél tized másodperc alatt 0ra fékeztem magam 100ról aztán csak néztünk egymásra miközben rajtam csak egy alsónadrág volt.Gáz ugye?
2023. júl. 22. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Igen gáz. Hogy kiírtad.
2023. júl. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vicces :) utólag te is így fogsz visszagondolni majd rá, amit most még gáznak érzel, pedig annyira nem az
2023. júl. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Alsógatyában látott/láttak, nem pucéran. A strandon is kb ennyit látnak belőled az emberek.
2023. júl. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? 12?
2023. júl. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
19 már nincs nagy gáz együtt cigiztünk
2023. júl. 22. 23:42
 6/7 anonim ***** válasza:
🤦‍♀️
2023. júl. 23. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
miért nem csaptad elő a brét? hátha rákaptak volna
2023. júl. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!