Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért pontoznak a gyakon tök...

Miért pontoznak a gyakon tök általános kérdésekre adott válaszokat?

Figyelt kérdés

példáúl szereted e a halat? Nemleges válaszra lepontoznak.

Vagy mit csináltál a hétvégén. Beírod, hogy moziban voltál és erre meg bezöldűl a válasz..

Teljesen értelmetlen ezeket pontozni mert bármilyen válasz esetén az eredmények senkinek sem váphatnak a hasznára vagy épp ellenkezőleg.


2023. júl. 24. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Ez az oldal tele van frusztrált emberekkel. Sehol máshol nem láttam ennyit, mint itt. Gondolom, ez a legnagyobb magyar anonim oldal, ahol kiélhetik magukat.
2023. júl. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Mert homo halak. Szerintem ez lehet az oka.
2023. júl. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek érzelemből pontoznak és nem a válasz hasznossága szerint.


Ha nem tetszik neki, hogy nyaraltál, magas a fizetésed, jó autód van, vagy csak szereted a kék színt, akkor lepontoznak.


Kedvencem a politika kategória, na ott aztán végképp ne várj józan gondolkodást. De a többi sem jobb. Kifejtem a véleményem normálisan, objektív tényekkel alátámasztva és 10-ből 10 pontoz le, mert nem tetszik nekik a válasz.


Hozzátenném a lepontozással sincsen bajom, ha egy objektív válaszra a lepontozó is tudna objektív ellen véleményt kifejteni azon kívül hogy oda böfögi, hogy "annyit nem érsz, hogy válaszoljak" :D

2023. júl. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!