Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A véleményre kíváncsi kérdések...

A véleményre kíváncsi kérdésekre adott válaszokat miért pontozzák le?

Figyelt kérdés
Ha valaki kikéri több ember véleményet, akár valamilyen feltételezés, kitalált dolog kapcsán, akkor miért kell lepontozni egymást? Nekem ez felfoghatatlan. Ha mondjuk valami totál őrült, vagy oda nem illő választ ad valaki, az oké, de amúgy nem értem.

2020. jún. 26. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Mert ekkora parasztok vagyunk.
2020. jún. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Azért mert ahogy látom senki nem hasznos/nem hasznos alapon pontoz,hanem tetszik/nem tetszik alapon.Írsz egy véleményt,valaki máshogy látja ugyanazt a témát ezért lepontoz.
2020. jún. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Egyetértek a másodikkal.

A vicc az, amikor olyan kérdéseket olvasok, hogy pl. hány éves korodban mentél férjhez, írják, hogy mikor, és le van pontozva, Vagy, olyan kérdéseknél, hogy tetszik-e ez vagy az a név, és mindenki le van pontozva, holott aki igent vagy nemet ír, 100 százalékos választ adott.

2020. jún. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert az emberek többsége képtelen megérteni, hogy az ő véleményén kívül másnak lehet eltérő álláspontja. Ez egyébként kultúra kérdése, de hát ez nem jellemző itt. :))
2020. júl. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt már én is akartam kérdezni, nem értem, hogy lehet ilyenkor lepontozni. Leírta a véleményét, az 100%-os válasz. Ha valakinek más a véleménye, az is leírja, az is 100%-os válasz. Ezek valami sötét emberek lehetnek, nem tudják feldolgozni, hogy valakinek más a véleménye, vagy ízlése.
2020. júl. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Olyan jó, hogy ide is jönnek a trollok lepontozni a válaszaitokat... amik szintén vélemények :D
2020. júl. 6. 12:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs nagy vitakultúránk, így akinek más a véleménye a posztoljon hozzáállás van :D
2020. júl. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!