Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha magad nem tartasz név-...

Ha magad nem tartasz név- vagy születésnapi bulit, de meghívnak ilyen alkalomból, akkor mit teszel?

Figyelt kérdés
2023. júl. 24. 18:44
A kérdező szavazást indított:
Nagyon szívesen elmész
Illendőségből elmész, úgy gondolod, a meghívónak jólesne az, hogy te is ott legyél
Ha te nem tartasz ilyet, a másé sem érdekel jobban
19 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

attól hogy én nem szeretnék valamit megünnepelni, de másvalaki szeretne, és velem akarja megosztani, miért ne mennék?

ne legyél már olyan egoista, hogy másvalaki ünneplése is rólad kell hogy szóljon...

2023. júl. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha a magjegyzésed nekem szántad 1-es, akkor alaposan mellényúltál. Ugyanis nem rólam szól a kérdés. Csak kíváncsi vagyok, hogy reagálnak erre az adott helyzetre. Ha csak általánosságban mondtál véleményt olyanokról, akiket ez érinthet, akkor rendben.
2023. júl. 24. 19:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Én eleinte nem mentem el, elég hülyén fogtam fel, úgy voltam vele, hogy ha én nem tartok magamnak, akkor nem tudom viszonozni, ezért nem megyek el máséra.

Aztán rájöttem, hogy nem azzal viszonzom, hogy én is tartok szülinapi/névnapi vendégséget (őszintén, magamnak a hátam közepére sem kívánom), hanem azzal "viszonzom", hogy elmegyek, ott vagyok, ajándékot viszek neki.

2023. júl. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Halottak napján születtem, ez van, senki nem akar bulizni és berúgni azon a napon, inkább a halottaikra emlékeznek, mint hogy engem ünnepeljenek, amiért sikerült túlélnem még egy évet. És ezzel nincs semmi baj. De ha valaki meg akarja ünnepeli a születésnapját, vagy a névnapját, hát bármikor benne vagyok. Eleve szeretek bulizni ünnepelni, ha még indok is van rá, annál jobb.
2023. júl. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4: Mi lenne, ha pl egy héttel később tartanád? Az ünneplést nem kell pont azon a napon megrendezni.
jan. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5: NEM. A születésnapom, az egy fix nap. Nem november 8-án születtem.

Ez olyan, mint a pótszilveszter: nem, basszus, van a szilveszter, meg vannak a random esték, mikor ráérünk és elmegyünk bulizni. A január hetedikén tartott buli, lehet nagyon jó buli, de nem szilveszter.

Én az elmúlt pár évben dolgoztam karácsonykor, szóval meglátogattam a családomat december 29-én, hogy akkor én jöttem bejglit enni, és hoztam ajándékokat. Hát, a többiek ajándéka már ki volt bontva, a fáról hiányzott pár tűlevél, a bejgli meg kvaszáraz volt.

jan. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6: Akkor nem tudok segíteni. Mások is tartják hétvégén, ha hétköznapra esik.

Najó, de ha nem egyszerre tartjátok, akkor van olyan, amit írtál, a lényeg az egyszerre.

jan. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!