Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha valakinek ünnepi alkalomból pl. névnap, születésnap, húsvét, karácsony stb. üzenetet küldtök és válaszra sem méltat pedig nyilvánvalóan olvasta az üzenetet?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 14:25
 1/7 anonim válasza:
78%
Vagy nagyon elfoglalt, vagy nem örült a köszöntésnek, bár szerintem mindenképp illetlenség. Ha SMS- ről van szó és esetleg nincs az illetőnek pénz a kártyáján, akkor megbocsátható.
2010. ápr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Csatlakozom az előttem íróhoz abban az egy estben nem kell szóvá tenni...ha nix pénze rá...de ha interneten vagy e-mailben küldted akkor...hanyagol az llető és tiszteletlen ennyi!
2010. ápr. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat...

Egyébként internetről van szó

2010. ápr. 9. 22:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha internetről van szó, akkor mindenképpen illik egy "kösz"-t vagy egy "köszönöm"-öt visszaírni, semmibe nem kerül.
2010. ápr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én ugyanezen gondolkodtam, mert velem épp ez történt. Egy nagyon közeli rokonunknak küldtünk köszöntést. Nem az interneten, hanem levélben, de semmilyen választ nem kaptunk, pedig tudjuk, hogy megkapta a levelet (regisztrált volt). Nem azt vártuk, hogy majd nem tudom, hogy milyen szépet mond, de még annyit sem mondott emailben, hogy Kellemes Húsvétot.


Én azt gondolom, hogy egy nagy ünnepnél nem felejti el az ember a saját testvérét, hogyha közben másokkal bulizik az adott ünnep alkalmából, mert akkor az ünnepről sem tud elfeledkezni. Szóval ha nem elfelejtette, akkor bunkó.

2010. ápr. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát nagyon igazatok van...

Most már tudom hogy nem csak nekem volt hiányérzetem ezzel a dologgal kapcsolatban...

Köszi mindenkinek sziasztok...

Egyébként szerintem hasznos ez az oldal és jó hogy így ki kiabálhatod a nagyvilágba ha valami kérdésed van

És megismerheted az emberek véleményét a problémáddal kapcsolatban...

2010. ápr. 10. 04:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyan már, ez nem illetlenség.

Egyszer például az egyik ismerősöm küldött egy levelet, hogy boldog születésnapot kíván és pár hónappal később olvastam csak el, mert nem nagyon nézem a leveleimet.

Ezért nem kell megharagudni rá -.-

2010. dec. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!