Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire tapasztaltátok a...

Mennyire tapasztaltátok a nőkkel kapcsolatban ezt / mennyire ismertek magatokra nők?

Figyelt kérdés

Imádom ezt az oldalt, egy teljesen normális kérdést töröltetnek. Átolvastam a felhasználói szabályzatot, és a kérdés törlése után is, de nem szegtem meg semelyik pontot. Megpróbálom még szebben feltenni a kérdést.:)

Sok férfit hallottam panaszkodni, hogy

- félni kell a nőktől

- mindig az van, amit a nő akar

- lehetetlen meggyőzni egy nőt

- mindig a nőnek van igaza

- és hasonlók


Ez mennyire igaz? Én nem találkoztam ilyen tulajdonságú nőkkel, lehet azért, mert egészséges és normális nőkkel barátkozok, lépek párkapcsolatba. A kapcsolataimban nem voltak a fent említett problémák, mindig közösen megbeszéltünk mindent, és mindkettőnk vágyai teljesültek. Ha elváltunk, az normálisan és értelmes kommunikációval zajlott, és nem voltak beteges féltékenységek, ilyenek.



2023. aug. 9. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

"Sok férfit hallottam panaszkodni, hogy

- félni kell a nőktől

- mindig az van, amit a nő akar

- lehetetlen meggyőzni egy nőt

- mindig a nőnek van igaza

- és hasonlók"


Ezek nem férfiak, hanem nagy gyerekek.


- Nem kell félni a nőtől, inkább szeretni kell a nőt.

- Képzett, értelmes nő tudja, hogy nincs kőbe vésve, amit mond, asszertivitásra törekszik, ahogy egy férfi is.

- A férfi, észérvekkel meg tudja győzni a nőt. Vagy úgy, hogy az érzelmekre hat.

- Értelmes ember tudja, hogy mindenkinek lehet igaza.


Te kérdező meg gyerek vagy.

Tapasztalod kell...

2023. aug. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért vagyok gyerek? Ha aszerint vagyok gyerek, amit írtál, akkor a kérdésemből kiderülhet, hogy nem én tapasztalom ezeket, mert nekem sosem volt problémám a nőkkel.
2023. aug. 9. 14:38
 3/9 anonim ***** válasza:
61%

Annyiban igaza van egyeskenek hogy kicsit gyermeteg a megfogalmazas.


Felni nem kell a notol, egeszseges tartas kell mig nincs bizalom.


Mindig az van amit a no akar.. altalaban igen, a pnci nagy ur, de nem feltetlen van mindig az


A not lehetetlen meggyozni…. Mert teged konnyu? Mindenki snnyira okos mar, hogy a jotanacstol is megsertodnek…

Persze miert lennenek a nok kivetelek, de ez ugyanugy igaz a ferfiakra is.

2023. aug. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
De akinek ennyi baja van a nőkkel így általában, az miért nem vonul el valami szerzetesnek vagy ismerkedik férfiakkal, vagy akármi? Nem kötelező ismerkedni velünk, ha valakinek ennyire problémás meg félelmetes. :D
2023. aug. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 - Igaz. Unalmas hallgatni az állandó nyávogást.
2023. aug. 9. 15:30
 6/9 anonim ***** válasza:
57%

ez olyan mint amikor a csaj elkezd hitegetni hogy mennyire szeret megtetszettel neki aztan ad olyan jeleket amit isten sem tud megfejteni, majd lemond rolad te me nem ertesz semmit es nezel hogy ez most szorakozik aztan utolag (ha) kiderul hogy igazabol bejottel neki akkor hogy lennel gondolatolvaso?


pedig a nokre mondjak hogy jobbak kommunikacioban - en az ellenkezojet latom.

2023. aug. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%
de egy kapcsolatban is, meg csaladban is nem 1x fordul elo latod anyadnak, noverednek, csajodnak valami baja van, kerdezed mi a gond latom valami zavar, "semmi". Aztan "ne mondd mar hat itt csapkodsz meg maszkalsz idegesen" "semmi hagyjal" aztan kiderul hogy veled van baja - megint legyel omnipotens es amint latod hogy idegesen maszkal rogton magyarazd meg neki es nyugtasd meg hogy miert nem huztad fel azt a cipot tegnap.
2023. aug. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
9%
es ezek nem gyerekek, ezek 30 - 50 eves felnott emberek, meg a nagyanya is ezt szokta csinalni csak o meg a szomszednak panaszolja el.
2023. aug. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha normális életet élsz, akkor miért érdekel mások panaszkodása, miért vagy kiváncsi más nézőpontjaira amivel gyártják ezeket a ’mondásokat”?

hallottad-e az a mondást, hogy akinek nem inge ne vegye magára?

2023. aug. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!