Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehet kulturáltan...

Hogyan lehet kulturáltan ismerkedni az edzőteremben?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy mikor célszerű leszólítani egy lányt? Nyilván edzés közben nem szeretném zavarni, elég megvárni 2 széria között, amikor pihen, vagy esetleg edzés után jobb lenne? Nektek milyen tapasztalataitok vannak ezzel kapcsolatban, mit javasoltok?

2023. aug. 9. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:
20%

Azért járnak edzőterembe, hogy az öltözőben elkapd őket.

Szerintem már ott várd őket, várd meg mi levetkőznek és ne engedd, hogy felöltözzenek!

Hiszen az emberek nem edzeni járnak, hanem ismerkedni.

Én is úszás közben a medencében ismerkedem, gyorsúszásban a nő után megyek és elkérem a számát, Balaton átúszáson is így ismerkedtem.

2023. aug. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
96%
En lány vagyok aki edz. Személyszerint én soha nem szeretem ha hozzám szólnak, de ha választani kell akkor inkább edzés végén, vagy ha csak egy két szót akarsz váltani akkor szettek között is odamehetsz. Csak ha mondjuk elkéred valamilyen elérhetőségét vagy ilyesmi és ő visszautasít az utána kellemetlen lehet mindkettőtöknek. Én azt ajánlom amúgy, hogy csak kezdj el hozzászólni néha ilyen releváns dolgokkal kapcsolatban és ha úgy érzed szívesen hozzád szól akkor lehetsz kicsit érdeklődőbb
2023. aug. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!