Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Jogosan vagyok féltékeny?

Jogosan vagyok féltékeny?

Figyelt kérdés
Minden volt barátnőmre, csajomra féltékeny voltam.. ha a barátnőm haza megy és beköveti a haveri társaságom akkor jogosan vagyok ki akadva nem? Azt mondta azért volt ez, mert az én társaságom és, hogy együtt vagyunk szinte mindennap és hogy legyenek jóba úgymond, látom a tekintetet ahogy egy-egyre néz és már ez is felb@sz engem, el mondtam ezt neki is de azt mondja ez az agyam szüleményei és, hogy nem azért követte be őket, mert akar tőlük valamit és, hogy kiköveti ha ezen múlik.. nem tudom igazából velem van-e a baj de betegesen féltékeny vagyok és inkább hagyom ott minél hamarabb az illetőt ezért nem volt soha hosszas kapcsolatom vagy ha volt is meg csaltam, mert féltem, hogy ő is meg fog
2023. aug. 12. 09:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
Eleg beteges.. en mar szakitottam is vna, gondolom lassan megunja o is.
2023. aug. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%

"nem tudom igazából velem van-e a baj de betegesen féltékeny vagyok"


Ezzel meg is válaszoltad.


Gondolom tini vagy. Ebben a korban még nem olyan nagy gond. Ha felnőttként is így fogsz viselkedni, meg az akkori barátnőid is, na akkor lesz gond. De majd értek, és komolyodtok. Addig ne hajts tartós kapcsolatra.

2023. aug. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%
Ha lenne párkapcsolatom, az az első ilyen esetig tartana. Nem, nem vagy jogosan féltékeny. Nagyon hamar kezdened kéne valamit magaddal, mert így még a lakásban potyázó pókok is inkább a menekülést fogják választani.
2023. aug. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok.. tényleg velem van a gond ? :)
2023. aug. 12. 10:06
 5/26 A kérdező kommentje:
Mindig azt mondták túl gondolok mindent de minden túl gondolásom idáig be bizonyosodott
2023. aug. 12. 10:09
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Elképesztő alak vagy! Haveri társaságodat beköveti az miért baj? Azt csodálom ezek után még vannak barátaid,és barátnőd! Mi az a túlgondolásod ami bebizonyosodott? Amúgy tényleg veled van a gond!
2023. aug. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%

Beteg vagy. Amúgy meg még egy patkány is, mert van pofád úgy ilyen beteges féltékenykedésre, hogy amúgy te csalod meg őket. Te undormány.

De köszi a kamut.

2023. aug. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Például az exemnél, tudtam előre ki lesz neki és tudtam mindent, hogy mikor hol van és mit csinál, pedig el sem kellett mondja :))
2023. aug. 12. 10:37
 9/26 A kérdező kommentje:
7- elfogadom amit írsz de úgy sem értheted miért van ez :)
2023. aug. 12. 10:38
 10/26 A kérdező kommentje:
Rettegek a csalódástól, félek az egyedül maradástól…
2023. aug. 12. 10:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!