Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan illik és mit nem illik...

Hogyan illik és mit nem illik limuzinos utazásnál?

Figyelt kérdés
Az oké hogy udvariasak legyünk. De tudja e valaki, hogyan van a fizetés sofőrnek meg mikor, utazás előtt vagy után? Mibe kell öltözni? A komplett útvonalat mondjam neki vagy csak innen ide és ő majd megy? A sofőr hall minket ha felhúzza az elválasztó falat?

2023. aug. 16. 00:14
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Tehát a Limuzin az nem Taxi. Remélem sokat segítettem. Emellett attól függ milyen Limutin, mert ha olyan jól felszerelt akkor annak is örülnék ha csak az ujjam odacsuknák az ajtohoz
2023. aug. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Limuzin*
2023. aug. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%
Én csak azt tudom, hogy rövid ruhát szokás fölvenni, bugyit alája nem és kiszálláskor széttárt lábakkal p...t villantani, ahogyan Paris Hilton és Britney Spears csinálta annak idején.
2023. aug. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Úgy láttam, hogy fiatal lányok kiállnak a tetőablakba és sikongatnak. :-)
2023. aug. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és mikor kell fizetni? honnan tudjam melyik utakon nem mehet mert ne mtud?
2023. aug. 16. 19:01
 6/6 A kérdező kommentje:
Már pipa
2023. szept. 27. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!