Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Manapság miért van az, hogy...

Manapság miért van az, hogy ha találsz valamit és megpróbálod visszajuttatni a tulajdonosnak akkor még téged próbálnak meggyanúsítani azzal hogy el akartad lopni?

Figyelt kérdés

Ma találtam a Dunán egy kisebb horgonyt aminek a kötele egy nagy uszadékfára volt felakadva, gondolom beleakadt és magával vitte a fa. Kihalásztam és elvittem a legközelebbi hajóállomásra hogy nem tudnak-e róla valamit vagy ha keresi a tulaj majd ott átveheti. Mikor kikötöttem és a stégről a part felé mentem a kezemben a horgonnyal már jött a tulaj ordítva hogy ő látta távcsővel hogy valamit csinálok ott és biztos el akartam lopni. Mondom neki ember, ha el akarom lopni ott hagyom a csónakban ahol amúgy használni szokás és nem hozom ki a hajóállomásra hogy odaadjam. Erre hogy de mert én biztos el akartam lopni. Na mondom neki bánom hogy nem hagytam ott s vitte el a víz.

Miért van ez hogy már a jószándékot is támadásnak veszik egyesek?



2023. aug. 17. 18:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Általában nincs ez. Hogy egyesek paranoiások meg direkt a legrosszabbat feltételezik, az meg előfordul.
2023. aug. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Én minap brunyálni álltam meg egy erdő mellett egy kis úton, erre beáll mögém egy terepmintás terepjáró, kiszáll belőle egy fazon, hogy most pakoljam vissza azt a rakás szemetet, amit kiborítottam oda....

Mondtam neki, ha még 2 percig az útban áll, rendőrt hívok, és feljelentést teszek nála.

2023. aug. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
25%

Csak egy magyarázat lehet erre:

Magyarok vagyunk, teli harcos, kipcsak meg szittya harcmodorral így a XXI. sz.-ban is.

2023. aug. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Az ilyen emberek általában csak bűnbakot keresnek, akire rávetíthetik a haragjukat. Tudják ők is az igazságot csak nekik mindig kell egy bűnbak hogy épp ki a hibás. Ja és véletlen sem ő mert az Isten barma nem figyelt rá hogy ne vigye el a víz á dehogy...
2023. aug. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%

2

Ilyen velem is történt. Én rendőrt hívtam, mert annyira vádaskodott, ordibált.. de ahogy telefonálni kezdtem elment gyorsan

2023. aug. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

Tipikus proli magyar viselkedés, sajnos mostanra ez lett a jellemző a legtöbb emberre.

Egyszer egy parkban olvasgattam, a velem szemben ülő padról felált egy "hölgy" és ott hagyta a kis kézi táskáját (rengeteg szatyra volt meg minden a táska meg ott maradt) azonnal feláltam, oda rohantam, felvettem a táskát és vittem utána, mikor megfordult és meglátta a kezemben a kis táskáját, még mielőtt megszólalhattam volna elkezdett üvölteni eltorzult arcal, hogy "azonnal adjam vissza a táskát, mert rendőrt hív, hogy elloptam, az az övé" .....mai napig bánom, hogy ott helyszínen nem rúgtam le, úgy felbarmolta az agyam

2023. aug. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Ez az ország már elveszett, és vele együtt a társadalom is. Én már le sem sz@rom az ilyesmit, ha az utcán látok valamit simán elsétálok mellette hogy majd fájjon a tulaj feje ha elhagyta én pont ez miatt nem fogok senkinek semmit tenni szívességből.
2023. aug. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Én a minap az ATM pénzfeltöltő munkatársáról feltételeztem hogy csaló és meg akar lopni. Ilyen világot élünk.
2023. aug. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%
#8 Eleinte én is segítőkész voltam ahogy a kérdező, aztán mikor 5-10-20-30 alkalom után az emberek minimum közömbösek - ha mégsem támadóak - voltak inkább úgy voltam hogy jó akkor inkább nem szólok bele más dolgába. Ha valakinek valami elveszik az magánügy.
2023. aug. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
Sok ilyet olvastam,hogy valaki pénztárcát adott le,utána még őt gyanúsították...
2023. aug. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!