Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tehetnék hogy szimpatikusa...

Mit tehetnék hogy szimpatikusabb legyek nekik??

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Úszok, de sajnos 1 évet ki hagytam...kórházban voltam, illetve szülői válás és hasonlók történtek a családomban. Ez sajnos eléggé láb alá tett, pedig nem akartam abba hagyni, sem feladni, ezért is megyek vissza. Viszont az egyesületben (ugye akikkel együtt úszók) lévő tagokkal eleve nem volt túl jó kapcsolatom de nem volt rossz sem. Most viszont eléggé félek hogy rossz szemmel fognak rám nézni, hogy mit keresek ott... Szorongással kuzdok, és néha előfordul hogy nem kapok levegőt, szúr a szívem és nagyon felek hogy ez lesz amikor meglátom őket...

Mit lehetne tenni hogy szimpatikusabb legyen számukra??


Elnézést ha rossz kategória, és előre köszönöm a válaszokat.



2023. aug. 30. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmi különöset nem kell tenned.

Ha örömmel fogadnak, te is örülj nekik, ha nem, akkor csak az úszásra koncentrálj 🙂!

2023. aug. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A szimpátiát nem lehet erőltetni! Egyszerűen őszintén kedvesnek kell lenni a többiekhez és ha szociális, normális emberek a többiek, akkor ők is kedvesen fognak hozzád viszonyulni! :)

Amúgy szerintem nálad most az a legfontosabb, hogy ezeket a szorongásokat valahogy le kell küzdened, mert ez csak egy plusz felesleges teher a lelkednek, amitől minél előbb meg kell szabadluni!

2023. aug. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Még egy kis kiegészítés ( #2 vagyok :D ):Lehet, hogy a többiek érzékelik ezt a szorongást, magabiztossági hiányt, benned és talán emiatt nem vagy nekik annyira szimpatikus...

Amúgy látom, hogy az egyik kulcsszó a kérdésed alatt a barátkozás és ezért még azt meg akartam írni, hogy én szívesen barátkoznék veled itt online! :) Talán jót tenne neked egy online beszélgetés/barátkozás, hogy egy kicsit elfelejtsd ezt a szorongást! Szóval ha gondolod, nyugodtan írj rám! :)


18/f

2023. aug. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!