Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kövér vagyok, csúnya vagyok?

Kövér vagyok, csúnya vagyok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy még nyári szünettel jóval előbb, pár hónapja azzal szekáltak, hogy olyan rusnya és kövér vagyok, hogyha tükörbe nézek, összetörik. Amikor jöttem le a lépcsőről, akkor elkezdi nekem egy alsós: ,,Hogy nézel már ki?"

Meg kibeszéltek a hátam mögött, hogy milyen dagadt koca vagyok, meg menjek a vágóhídra.

Anyámék csak elfogultak, mert ők azt mondják, hogy csinos vagyok, meg ne hallgassak azokra az ,,anorexiás kölykökre".

Szóval már jóideje kaparja a csőröm, hogy mindenhol a csinos modelleket reklámozzák, mintha ducibb emberek nem is léteznébek, és ez rosszulesik. Szóval az a kérdés: Igaz ez?


Képeket priviben küldök!



2017. júl. 8. 13:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nekem küldhetsz, szívesen segítek!
2017. júl. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%

A szépség relatív, viszont ezek alapján, hogy kivétel nélkül mindenki szekál 2 dolog jön le: 1. senki sem tisztel, 2. valóban van rajtad valamennyi felesleg, 3. gondolom önbizalomhiányos vagy, ezáltal könnyű célpont. De nézd a jó oldalát, itt a nyár, pattanj bicajra és napi 10-20 km, nyár végére jól fogsz kinézni, ergo az önbizalmad is megnő, úgyhogy még 180 fokos fordulatot is vehet az életed!

Kitartást és sok szerencsét! ;)

2017. júl. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas, hogy emiatt szekálnak téged. Ha nagyon zavar sajnos nincs más lehetőséged, mint fogyókúrára állni. Ha most elkezded szeptemberig fogyhatsz jó pár kilót :) Küldhetsz amúgy képet.
2017. júl. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
29%

küldj képet és véleményezem


de elég bunkóságnak tartom, hogy így viselkednek veled az emberek...

2017. júl. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz, szívesen adok tanácsot :)
2017. júl. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Amikor jöttem le a lépcsőről, akkor elkezdi nekem egy alsós: ,,Hogy nézel már ki?"


Hát bocs, de rohadtul lúzer lehetsz. Ha nekem egy alsós ilyet szólna a törött kezével kéne összeszednie a kivert fogait. És mindenki másét is, úgyhogy egy idő után elgondolkoznának azon, hogy érdemes-e engem csesztetni.

2017. júl. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Attól, hogy duci vagy, még lehet szép arcod, hajad, jó stílusod. Küldhetsz képet, szívesen elmondom a véleményem. :)
2017. júl. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is küldhetsz. Bár igaz, hogy attól mert nem vagy csont sovány még lehetsz szép. Sőt...biztos vagyok abban, hogy benned is van rengeteg dolog ami értékelhető.
2017. júl. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Engem is erdekel :) am fiu vagy lany vagy?
2017. júl. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Keresztes Bence ***** válasza:
Szia engem is sokszor szekáltak ilyennel priviben beszélgethetünk ha szeretnél :)
2017. júl. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!