Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok tini vagy akar később...

Lányok tini vagy akar később felnőtt időszakban ?

Figyelt kérdés
Negatív vagy nagyon pozitív élmény ami megmaradt bennetek? Gondolok itt a mell méretekre. Túl kicsi vagy épp nagysága miatt cikizés vagy épp előny volt e számodra ?

2023. szept. 13. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én még tini vagyok.

A mellméretemmel kapcsolatos emlékeim közül vannak olyanok, amiket utálok, hogy megtörtént, mert akkor nagyon letörték az önbizalmam.

Egyszer amikor még csak nagyjából 6.-as voltam a fiúk egyszer durvábban kicikiztek, hogy "nézzétek milyen kicsi a melle!", le is rángatták rólam a kabátot, egymás között kézről kézre löködtek (letapizni hál az égnek nem tapiztak le), emlékszem hogy mondtam hogy hagyjanak és próbáltam elmenni, de nem hagytak, lefogtak stb. Akkor nem szóltam senkinek, így utólag nagy hiba volt, mert az a pár srác megérdemelt volna egy jó nagy fejmosást... minimum.


Aztán nekem nagyon gyorsan elég nagyra nőtt a mellem- na akkor meg (még mindig csak a negatívnál tartok) a szexualizáló beszólások... Tapiztak már le olyanok, akiktől nem akartam volna (azaz csak olyanok :') ), pedig nem járok bulikba, meg ilyesmi helyekre.


Amúgy elég sokáig nem is szerettem, hogy ilyen "bőkezű volt velem az Isten", egyrészt mert így a bő felsők egyszerűen hülyén állnak, a nem kivágott felsőben besülök, a kivágott "túl díszes". Aztán utáltak még abban a retkes általános iskolában lányok, hogy mennyire tetszeni akarok a fiúknak (nem voltam valami jók anatómiából azt hiszem), a barátnőim is egy cipőben jártak velem, ők is sokszor kaptak hasonlókat. Aztán a "bezzeg"-ek se olyan jók, ha a mellemet dícsérik, a formáját vagy akármi (voltam egy randin, ahol a srác szabályosan percekig dumált a cicijeimről...), én sokkal jobban örülnék, ha inkább az arcomat dicsérnék, vagy ilyesmi. Másrészt ugye a hason alvás után olyan mint két földhöz vágott lufi, kényelmetlen karba fonni olykor a karom, a melltartóvásárlás, tesiórák, stb ...


Aztán gimnáziumban megváltoztak a dolgok. Egyrészt, mivel "megállt a növésben", és így már nem volt olyan feltűnő, ahogy mások is "utolértek" a pubertárssal. Szóval itt sorolok pozitívumokat: sok ruha így áll jól, és csinos, plusz így közelebb állok a homokóra alkathoz. Aztán a melltartók között vannak olyan csinos darabok (általában csipkéset hordok, a kényelmes fajtákból), nem lóg még, nem kell push up. Annyinak néznek, mint a korom, és könnyű "nőisesnek" lenni, plusz olyan jó érzés csak egy pulóverben aludni télen (mármint gondolom ez nincs összefüggésben semmivel, de azért leírom). Aztán a bókok azért jót tesznek az embernek, sokat hozzáraknak az önbecsülésedhez, (nem a "de jó a csöcsöd, baba"-félékre gondolok).


Bocsi a kisregényért :)

2023. szept. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy lánykollégiumban töltöttem el a kamasz éveimet.

Nagyon nem érdekelt minket a mellünk mérete, úgy emlékszem, hogy mi inkább ittunk.

2023. szept. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!