Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Általában az emberek nem...

Általában az emberek nem szoktak azon problémázni hogy a másik miket hordott össze részegen?

Figyelt kérdés
Múltkor ittam az ázsiából érkezett munkásokkal, annyi dereng hogy cipeltem magammal sok italt meg hogy azt ecseteltem hogy gazdag akarok lenni, meg Andrew Tateről beszéltem valamit, meg a kommunistákról. Következő alkalommal meg megörültek nekem, egyik mondja röhögve "Ahh David bad boy". Amúgy a hétköznapokban csendes és kultúrált vagyok, csak ilyenkro szalad el velem a ló. 23f
2023. szept. 15. 22:24
 1/5 anonim válasza:
De szoktak.
2023. szept. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De 🙉
2023. szept. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szoktak. Amikor részeg vagy a tudatalattid dolgozik.
2023. szept. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De. De nem veszem komolyan, amit részegen összehadobál a másik, max. szívom vele a vérét egy kicsit.

Mondjuk ahhoz gratulálok, hogy asztal alá ittak az ÁZSIAIAK. Akik elvileg szarabbul bírják az alkoholt, mint mi, mert hiányzik belőlük valami enzim.

2023. szept. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mi hangzik el. Ha sértő vagy ijesztő dolgok, akkor szoktak problémázni. Ha csak f...gok, akkor jót röhögnek rajta, és ennyi (pl. múltkor egy kollégám kezdte el azt ecsetelni rajtrészegen, hogy miért hasonlítanak a nők meg a virágok egymásra, baromi szórakoztató volt :D).
2023. szept. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!