Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Menjek át másik iskolába?

Menjek át másik iskolába?

Figyelt kérdés
10.-et végeztem most és nagyon gondolkozok rajta hogy iskolát váltsak. Az osztályban volt 2 legjobb barátom, az egyik elment a másikkal pedig már nem vagyunk annyira jóban. Ezért mindennap teljesen egyedül érzem magam. Mindenki nevetgél meg minden én meg csak úgy ott vagyok. Már rég kialakultak a klikkesedések így semmi esélyem sem arra hogy új társaságba kerüljek. Az egyetlen dolog amiért gondolkozok hogy még sem kéne váltani az a tanulmányaim. Már csak 2 év van hátra és most nem akarom lerontani a jegyeim azzal hogy mondjuk teljesen új környezetbe kerülök.

2023. jún. 13. 18:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ne válts. Legalábbis ha amúgy békénhagynak, nem bántanak, nem csúfolnak, akkor maradj inkább. Itt már ismered a tanárokat, elvárásokat és ez sokat számít majd amikor tovább akarsz tanulni. Jobb jegyeid lehetnak, mintha egészen meg kellene szoknod egy új helyet.

Ha csak a barátok hiányoznak, hát azok egy másik suliban még annyira sem lesznek.

2023. jún. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!