Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem ír vissza?

Miért nem ír vissza?

Figyelt kérdés

Ráírtam tegnap este valakire egy kérdéssel, amiben úgy gondoltam tudna segíteni.


Igaz élőben még csak párszor találkoztunk, nem nagyon ismerjük egymást, de ahogy mondtam, úgy gondolom ért a témához amire a kérdésem vonatkozott.


Viszont nem írt vissza azóta sem. Megnézte az üzenetet, de nem válaszolt.


Gondoltam arra is, hogy nem emlékszik rám vagy ilyesmi, de annyit akkor ir írhatna, hogy "nem tudok segíteni, bocsi" vagy valami.


Szóval elég rosszul esik ez és tényleg nem értem miért nem képes legalább egy "nem"-et visszaírni.


Mit csináljak most?


2023. szept. 17. 09:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén. Írj olyannak, akit jobban ismersz és tudod, hogy segít majd.
2023. szept. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Imádkozz.
2023. szept. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
1, ott a válasz.
2023. szept. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
oszinten, lesz*r teged.
2023. szept. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nyilván ezek után nem írok rá többet, nem is azzal van a bajom, hogy nem segített, hanem hogy semmit nem volt képes reagálni.
2023. szept. 17. 11:00
 6/10 anonim ***** válasza:
Mivel mi nem vagyunk médiumok, nem látunk bele az általd megnevezett alany fejébe, így nem tudunk pontos választ adni.
2023. szept. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tegnap este, a kérdés meg reggel 9. Miért kéne azonnal válaszolni? Dolgozik, éli az életét, nem ér rá épp stb. Vagy egyáltalán válaszolni. Bezárkóztak, elidegenedtek az emberek, sok lett az idióta és ilyen olyan lehúzós alak is, szóval érthető. Szerintem van még esély hogy mondjuk ma estig vagy holnapig írni fog, de baromira ne várd el tőle, mert ismeretlenként nem kötelessége. Sőt, igazából jófej lenne és ez a ritkább, ha megteszi. Ha meg nem írna ne írj neki újra, hanem engedd el.
2023. szept. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem azzal van a bajom, hogy nem írt vissza egyből. Hanem, hogy láttam, hogy már tegnap este elolvasta az üzenetet. Tehát ha akart volna, már reagált volna szerintem.


Nyilván nem kötelessége segíteni, nem is azt várom tőle csak hogy legalább annyit írjon, hogy nem tud/ nem is akar segíteni.


De ezek szerint nekem vannak túl nagy elvárásaim és tök elfogadott dolog ignorálni másokat? (Csoporttársak vagyunk amúgy, nem full idegenek)

2023. szept. 17. 11:41
 9/10 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba. Viszont ha majd ő kér valami segítséget, te is szard le, ennyi.
2023. szept. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is van hogy csak elolvasom a levelet, de már nincs kedvem/energiám aznap este válaszolni, sokszor még másnap se.
2023. szept. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!