Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Azért cigizek ,piálok meg...

Azért cigizek ,piálok meg kávézok meg csokit eszek mert szeretet és szex hiányom van. Ez normális, hogy ilyen élvezeti szerekkel pótolom a szeretet és szexhiányt?

Figyelt kérdés
Fiatal nő vagyok. Mindenki elhagy, ritkán talizik velem. Féltékeny palit fogok ki vagy elfoglaltat vagy nőst.

2023. szept. 18. 17:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

NEm, nem normális.

Egyszerüen nem tudod/akarod magad kontrollálni, és ezzel MAGYARÁZOD MEG magadnak.

Öszintén szólva egy cigizö, alkoholista, elhízott, elhanyagolt nöt nem igazán akar senki a környezetében.

Elöször tedd magad rendbe, szokj el a különbözö függöségekröl, ha normálisan kinézö és viselkedö valaki leszel, lesz esélyed kapcsolatokra

2023. szept. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Csinos vagyok.
2023. szept. 18. 18:11
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Hát ha nem is normális, valahol érthető.
2023. szept. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Szervizmérnök úr ***** válasza:
91%

A dohányzás eleve probléma, beszűkíti a lehetőségeket.

Voltam dohányos nővel, de csak alkalmilag. Hosszabb távon valahogy nem tudnám elképzelni.

2023. szept. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

#2:

Egy idő után már nem leszel az.

2023. szept. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

Igen hajlamosabbak a pótszerekre azok akik nem érzik teljesnek magukat vagy az életüket.

Valamennyit hat depresszio ellen.

Aki nem tud mihez nyúlni nem él pótszerekkel(akár cigi akàr hobbi akár bármi más), az belülre folytja, es megtalálja a depi.

Habár a pótszeresek is depressziósok de így kezelik mahukaz es lesznek úrrá rajta.

2023. szept. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

Azt a hiányérzést kéne kezelni ami benned van ez nem attol van amiket hiszel(hogy nincs párod)hanem gyerekkorbol ered egy örökös hiányérzet az kapcsolatokban is megmarad aztan kivetited arra hogy a pasi miatt de nem.

Ez benned létezik.


Sajnos a gyerekkor hat ki mindenre(pl anya otthagyott oviban es sírás) az akkor berögzült érzések tévhitek téves önhit tömkelegét viszi mindenki egy életen át.

2023. szept. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%

"Fiatal nő vagyok. Mindenki elhagy,"


Bocsi, de nem csoda, ha a cigiszagú a lehelleted. Én pl. megmaradni is alig vagyok képes egy dohányos közelében, nemhogy randizni meg együtt járni vele... Bár én nő vagyok, de szerintem a legtöbb férfinek teljesen mindegy, hogy mennyire vagy csinos, ha közben alkohol- meg bagószagú a lehelleted, meg egy idő után már a bőröd, a ruháid, a környezeted is. A cigizés elég sok embernél kizáró ok, mert egyszerűen elviselhetetlen a dohányos emberek szaga egy nemdohányosnak. Főleg, ha rendszeresen iszol is, az meg a viselkedésedre is kihatással van. Max olyan partnert találhatnál, aki szintén iszik meg bagózik. De tényleg ezt akarod? Hogy együtt csússzatok le?

A csokievés maradhat, azzal nincsen gond, amíg mértékkel teszed. A cigit meg az alkoholt próbáld lecserélni valami olyanra, amitől tényleg jólérzed magad, és nem pusztít el belülről és nem tesz taszítóvá. Pl. próbálj ki sportokat, járj el kirándulni, próbálkozz új hobbikal, stb. Annyi lehetőség van, ami egy kis örömet hoz az életbe, ráadásul ismerkedésre is új lehetőséget adnak és lehet, hogy normálisabb férfiakkal is sikerül megismerkedned, ha nem az eddig megszokott helyeken ismerkedsz.

2023. szept. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
én a cigis palikat szeretem.
2023. szept. 18. 18:48
 10/14 anonim ***** válasza:
34%

Tudod, mit mondanak: egy dohányossal csókolózni olyan, mint kinyalni egy használt hamutartót!

Attól, hogy téged nem zavar (márcsak azért sem, mert te is büzlesz), masokat igenis taszít, ha büdös vagy.

Az alkoholszagú leheletlegalább ennyire undorító.

A csokievéstöl meg garantáltan kövér, formátlan leszel, akkor is, ha MÉG nem vagy annyira az.

2023. szept. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!