Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az normális hogy ettől undorodom?

Az normális hogy ettől undorodom?

Figyelt kérdés

Adott egy baráti társaság, egy 45 éves illetővel aki nemrég elkezdte hordani a társaságba 18 éves barátnőjét.


Én 37 vagyok, 2 lányom van és a hideg kiráz ha meglátom ezt a kettőt, ill. nem csak szerintem hanem többek szerint a társaság dinamikájat teljesen tönkreteszik.


Gondolom néhányan azt mondják majd hogy irigy vagyok de szó sincs erről


Ezt én reagálom túl vagy tényleg ennyire taszító a dolog?


2023. aug. 22. 08:57
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Én is undorodok ettől, meg igazából mérhetetlenül sajnálom a lányt, aki naívan azt hiszi, hogy ennek nem kihasználás lesz a vége.
2023. aug. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Elég fura, és morbid is nekem, hiszen a barátnő a gyerekeitek életkorában van.

Viszont teljesen a konkrét pártól függ. Vannak olyan kapcsolatok, ahol tényleg nem látszik, nem akadály a korkülönbség. És persze nyilván az is sokat számít a megítélésben, hogy mik a szándékok. Szerelem, vagy kihasználja egyik fél a másikat.

2023. aug. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Egyedül az szól a helyzet mellett, hogy egy lány már 18 évesen már elég érett ahhoz, hogy észrevegyen dolgokat, tud már felelősségteljes döntéseket hozni. Illetve akit ennyi idősen be lehet csapni, az már később se fog változni.
2023. aug. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Az undorodás kicsit erős. De majdcsak lekopik az a nő, ha látja, hogy nem fogadjátok be.
2023. aug. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kicsit meredek a helyzet, és fura nekem is. A lány konkrétan a gyereke lehetne, valamint nem kicsit vannak eltérő életszakaszban..


Bár azt tényleg hozzá kell tenni, hogy élőben kellene őket látni, ismerni őket, hogy rendesen lehessen reális(abb) véleményt formálni róluk, a helyzetről.

Pl. egyik volt tanárom újraházasodott, egy olyan férfihez ment hozzá, akivel 20+ az korkülönbség (az utóbbi javára), de abszolút nem látszik, nem érződik rajtuk. Viszont az sem mindegy, hogy egy 40 körüli hölgyről, vagy épphogy felnőttről van szó.

2023. aug. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a szegeny lány nagyon szeretet éhes lehet. Sajnalom szegényt.
2023. aug. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos számomra is undorító. Az az idős hapsi hogy ki használja a lelkileg sérült kislányt.
2023. aug. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!