Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok/nők! Fordult már elő...

Lányok/nők! Fordult már elő olyan veletek, hogy az utcán megtámadtak, zaklattak titeket?

Figyelt kérdés
Hogyan reagáltatok? Megpróbáltatok küzdeni vagy engedelmeskedni s lekoptatni szép szóval?

2023. szept. 23. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:
8%
Sajnos még soha nem zaklattak.
2023. szept. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
mi ihlette a kérdést?
2023. szept. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Londonban, indiai gyerekek. Nagyon para volt. Behúztam fülem farkam.

Meg egyszer volt egy amolyan rajongóm, aki miatt nem mertem egyedül közlekedni pár hónapig, mert követett.

2023. szept. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

" Behúztam fülem farkam."

Akkor te nem is lány vagy.

2023. szept. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pontosan értetted, hogy mit szeretnék ezzel kifejezni kedves négyes.
2023. szept. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A) 11 éves voltam kb., amikor nyáron a belvárosi végállomása felé közelítő villamoson ülve, velem szemben ült egy férfi, aki kifelé bámult ugyan az ablakon, de a villamos minden rázásával egyre csúszott felém, engem közelítve, hogy már hozzám is ért. Feltűnő és kellemetlen volt, gyorsan felpattantam és az ajtóhoz álltam, már nem sok volt a végállomásig. Mögém állt a pasas, valami keményet éreztem a hátam mögött, eszeveszett módon be voltam rezelve, én hátra se néztem, csak nagyon vártam, hogy megálljon a villamos és nyissa az ajtót. Más nem volt a kocsiban. Aztán kinyílt a villamosajtó, én pedig iszonyú gyorsan és messzire szaladtam.


B) 14-15 körül voltam, tél volt, a metróajtóban álltam hosszú kabátban, hosszú szoknyában és érzem, hogy egy kéz a combomon araszol föl a szoknyám alatt, az ajtó melletti ülésről kavirnyászolhatott egy pali, itt is csak vártam, hogy nyíljon az ajtó. Kisiettem a tömeggel.


Mindkét eset "enyhe", de mindkettő megmaradt bennem nagyon, az elsőnél tényleg nagyon meg voltam ijedve, minden rosszra elkészültem. Mindkettőnél volt egyfajta lefagyás bennem, illetve "stratégiai vásár/tűrés", aztán spurizás. Erősebb hála Istennek soha nem történt velem.

2023. szept. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Azt gondoltam, hogy az indiaiak nem ilyenek.
2023. szept. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pedig az ország nagyrésze az, szóval nem tudom mért gondoltam jónak őket. A külföldieket olyan barátságosnak mutatják be.
2023. szept. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az indiaiak sokkal de sokkal rosszabbak az itt élő cigányoknál. Simán megkéselik egymást fényes nappal az utcán, koszosak, rettentően büdösek. Hamarabb élnék egy csapat patkánnyal, mint velük.
2023. szept. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, minden alkalommal szóban kezeltem a helyzetet.
2023. szept. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!