Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szoktál és szeretsz is "szerep...

Szoktál és szeretsz is "szerepelni"?

Figyelt kérdés
Mindig a társaság középpontja vagy? Ha kamerákkal közelítenek feléd, nem ijedsz meg, hanem beszélni kezdesz? Ha szórakozóhelyen énekelnek, elveszed a mikrofont és "rákendroll"? Elmennél szívesen tévés vetélkedőbe játékosnak, csak azért hogy megmutasd magad?
2023. szept. 25. 19:32
A kérdező szavazást indított:
Igen, nagyon
Változó
Nem kifejezetten
27 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább visszahúzódóbb vagyok. Van néhány társoság, ahol pörgök, főleg, ha iszunk is, de annyira nem jellemző
2023. szept. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Visszahúzódó személyiség vagyok, utálok a figyelem középpontjába lenni.
2023. szept. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Metionin ***** válasza:
68%
Is-is. Alapból introvertált vagyok és pl. egy sima társaságban nem szeretek középpontban lenni. Ellenben több olyan hobbim van, amivel együtt jár a színpad és az egyáltalán nem zavar. Bazári majmot viszont nem szeretek csinálni magamból.
2023. szept. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem, ez konkrétan a rémálmom. Baráti társaságban azért más, de amúgy utálok a figyelem középpontjában lenni, szerepelni meg annál is jobban. Soha nem énekelnék mások előtt, még ha fizetnének érte se.
2023. szept. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egész nap szerepelek. A munkám az,hogy nap mint nap nagyon sok ember előtt beszéljek. Nekem nem okoz problémát. Ha kamerával közelítenének az sem okozna problémát. Nem azért mert annyira szeretek szerepelni hanem 10x éve megtanultam kezelni.
2023. szept. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én valami hibrid vagyok, mert arról álmodozok, hogy az ilyne helyzeteket tök jól kezelem, vagy olyan szakmám van ami ezzel jár. De közben meg igazából ha megtörténik akárcsak hasonló is, nagyon-nagyon kellemetlenül erzem magam, tiszta termeyzetellenes az egész, nagyon gáz lenne, de annyira, hogy már nem csak nekem, és gyűlölnem az egészet.

Szóval nem, nem szeretek a figyelem középpontjában lenni.

2023. szept. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Valahol a kettő közt vagyok.


Van 1-2 társaság, ahol az oszlopos tagok közt vagyok, de közben mégsem annyira annak középpontja. Szórakozóhelyeket kerülöm, kamerák közelében kifejezetten kínos vagyok, nem mozgom előttük valami természetesen. Fotózni imádok, de a lencse másik végén lenni nem éppen. Tévés szereplések távolabb nem is állhatnának tőlem.


Csak közben egyetemen olyan szakon voltam, ahol hetente minimum 1x előadást kellett tartanom, változó, mennyi ember előtt, és azt például imádtam. Jó, az elején kellett pár dia a ppt-ből, mire feloldódtam, de utána minden rendben ment, és élveztem is. Az sem zavart meg, ha belekérdeztek.

2023. okt. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!