Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Jól érezted magad a szalagavat...

Jól érezted magad a szalagavatódon?

Figyelt kérdés
Azzal voltál párban akivel szerettél volna? Szépnek, helyesnek érezted magad? Kedves emlék maradt?
2023. szept. 28. 17:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem voltam egy népszerű lány, az osztály legcsúnyább, leggátlásosabb fiújával táncoltam, és még őt is én kértem fel. :) Ennek ellenére életem egyik legszebb emléke így 20 év után is.
2023. szept. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Nem.

Fogjuk rá.

2023. szept. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Nekünk nem volt nagy durranás a szalagavató. Feltűzték a szalagot, utána átmentünk egy másik iskola tornatermében eszem-iszomra. Nem volt tánc, nem volt menyasszonyi ruha, semmi. Kb este 10-ig maradtam, utána levezettem 400km-t még éjszaka, mert meglátogattuk szüleimmel a nagymamámékat.
2023. szept. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

Azzal voltál párban akivel szerettél volna? Nem

Szépnek, helyesnek érezted magad? Nem

Kedves emlék maradt? nem

2023. szept. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Nem, igen, nem, nem
2023. szept. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
38%

1.Senki nem akart velem párban lenni, végül a testvéremmel voltam, de ő sem akart sokáig.


2. Volt egy kisebb dolog (nem rontás) ami miatt az egész tánc alatt azon járt az eszem és nem bírtam megoldani a problémát. Ezen kívül végig úgy álltam mint egy gnóm. (Ferdén és görbén.)


Konkrétan szalagavató után sírógörcsöt kaptam, hogy annyit készültem rá és a végén semmit sem ért.

2023. szept. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Kimondottan utaltam az ilyen rendezvenyeket. Megusztam, hogy tancoljak, kevesebb fiu volt. Kibirtam, untam. Amugy dogosnek ereztem magam, mert anno sminkelni amugy tilos volt. De egy szamomra erdektelen dolog volt.
2023. szept. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem azzal táncoltam, akivel szerettem volna (viszont pont mellé voltam beosztva), nem vagyok szép (sosem voltam az), és csak nyűg volt az egész. Eleve részt sem akartam venni benne, csak a szüleim miatt muszáj volt.
2023. szept. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Metionin ***** válasza:
50%
Nem, kifejezetten taszítanak az ilyen rendezvények. Ha rajtam múlt volna, nem mentem volna el. Nálunk a keringő nem volt kötelező, így azt megúsztam, viszont volt kötelező osztálytánc, amit kurvás matrózruhában kellett táncolni gagyi pop számokra, mindezt azért, mert az oszinak nagy vágya volt, hogy a végén bejöjjön ő mint kapitány...a bankettre el se mentem, kvára nem érdekelt ahogy kicsicsázva ott illegetik magukat az osztálytársnőim.
2023. szept. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%

Nekem idén lesz a szalagavatóm Novemberben.

Gyűlölöm.

2023. szept. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!