Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak ha a szerelők...

Mit csináljak ha a szerelők vagy kollégák beszólnak?

Figyelt kérdés

Nem egy ilyen paraszt van körülöttem kényszerből, akik pl a fizetésemről akarnak faggatni, vagy kipletykálnának, vagy beszólnak, aláznak vagy át akarnak verni.

Pl szerelők, vagy vannak nálunk pl karbantartók, takarítók, es ez a réteg irtó aljas velem ahol csak tudnak.



#egyedül nőként
2023. szept. 30. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hozzám egyszer odajött az egyik céges takarítónő, hogy akarom-e tudni, kik utálnak? Mondtam neki, hogy baromira nem érdekel, mert tudom, ki az aki nem utál, azzal elvagyok, a többit letojom. Megsértődött és azt kezdte pletykálni, hogy piásan megyek haza, ő szokta látni, meg hogy lefekszem a kollégákkal...


Megkerestem, elmondtam neki, hogy vagy visszavesz, vagy menjünk a HR-re, és megnézzük, kit fognak kib*szni. Abbahagyta, de azóta se köszön.

2023. szept. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen ilyenek. De nem is egy.

Egyszerűen nem tudom hogyan lehetne tekintélyem vagy hogyan tisztelnének.

Mert pl ha apával vagy a 2 méteres barátommal intézünk pl obiban reklamációt, ők pl körbe vannak nyalva, engem meg még ott is lekezelnek nélkülük.

A szerelők se úgy állnának semmihez ha nem én hivom ki, nem én vagyok ott hanem a párom.

Engem ott szívatnak(szívatnának)ahol csak tudnak.

A karbantartók a munkahelyen is vissza vennének az arcukból egyből, ha nem egy kis nő lenne az ellenfél hanem egy férfi.


Semmi tekintélyem nincs ezzel a réteggel szemben.

2023. szept. 30. 13:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem a digisek szívattak egy időben, pontosan tudtam, miért hívtuk őket, de úgy beszéltek velem, mintha egy nő nem tudhatna ilyen dolgokat. Kb lehülyéztek és valami tök más ámde hatszor olyan drága cuccotq akartak rám sózni. Nekem az vált be, hogy mondtam nekik, a párom jogász, csinálják nyugodtan amit gondolnak, legfeljebb találkozunk még. Akkor persze mondták, hogy nincs igazam továbbra se, de végül azt csinálták, amiért hívva lettek és láss csodát onnantól volt net.
2023. szept. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!