Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Akik ANNYIRA SZÉGYENLIK...

Akik ANNYIRA SZÉGYENLIK magukat, hogy szemet (nem a teljes arcot) takaró fekete maszkban járnak - ha ritkán (netán gyakran?!) emberek között vannak - ismertek ilyen alakokat? Vagy a neten lehet az ilyenekről infókat/fényképeket találni? Többi lent!

Figyelt kérdés

Meg sötét színű (pl. sötétszürke, sötétkék) ruhákban járnak a maszk viselése mellett, stb.


Voltak már (vagy vannak) ilyen emberek vajon, akik ennyire nem merik a társadalom felé mutatni magukat a saját szégyenük miatt?


____________________



Infók = olyan fórumos bejegyzésekre, vagy cikkekre kell gondolnotok ezalatt, melyek azt taglalják, hogy - már ha léteznek ilyen emberek egyáltalán - miért kényszerültek ilyen döntést meghozni saját magukkal kapcsolatban az írás/cikk alanyai.

Illetve hogyan néznek rájuk az emberek?

(Mert - feltételezem - az egészséges lelkületűek számára ez a sajnálatos kompromisszum, ez a súlyos béklyó, nevetségesnek is hathat.)



#maszk #szégyen #értéktelenség #kirekesztettség #Sehogyan Sem Tudsz Olyan Lenni Mint Mások Hiába Küzdesz - Mindenki Intelligensebb Vagányabb Nálad
2023. okt. 3. 22:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Én nem járok így de mennyivel jobb lenne, olyan életem lehetne mint bárki másnak, végigmehetnék az utcán beszólás és bámészkodás nélkül, a maszkos időszak nagyon jó volt, bár ha nem lennének rosszindulatú és buta emberek, nem kéne így járni.
2023. okt. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ha nem is éppen így, de hasonlóan gondolom azt amit a végén/végefelé írtál.


Mivel szerintem a mai KORNAK (legyen férfi, legyen nő, teljesen mindegy - mindkettőnek a XXI. században) olyan alakok számítanak egyedül embernek - nem férfit írtam, embert, és csak utána a férfit értve - mint pl. a Ford F450-esben ülő cowboy-ok a Dutton Ranchről szóló sorozat negyedik évadának harmadik részében a harmincötödik perc körül. Ha valakit (egyáltalán...) érdekel nézze meg, vagy töltse le a Yellowstone S04E03-at és nézzen bele.

Ők emberek.

És férfiak.

2023. okt. 3. 23:01
 3/11 Kitana. ***** válasza:
25%
Én nem ismerek ilyeneket, de előbb megbámulnám az illetőt valószínűleg, mint egy sima csúnya embert. Utóbbi fel sem tűnik, az emberek 99% egyáltalán nem olyan ronda, hogy észrevegyem az utcán, szóval emiatt nem kell aggódni.
2023. okt. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Én ezt nem szégyenből csinálnám, hanem mert idegesít, hogy mindenki bámul.
2023. okt. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Annak mi értelme, hogy valaki eltakarja a szemét, de az arcát nem? Még kilép valami autó elé....🙉
2023. okt. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
Sosem láttam ilyet. Ellenben van egy full kancsal, egy vak, meg több féloldalt lebénult ismerősöm, akik egyáltalán nem is modell szépségűek, de rendezett megjelenésűek, elfogadják magukat vidámak, nyitottak, szerintem mindegyikük nagyon szimpatikus, szeretetre méltó ember. Van szép családjuk is. Amúgy a bajaik ellenére nem gondolom, hogy csúnyák. Ha csúnya embert kelle mondanom akkor egyből olyanok ugranak be, akár ismerős, akár csak olyan, akit futólag láttam, akik elhanyagolják magukat. Zsírtól összetapadt haj, mosdatlan, hanyag külsejű plusz, ha még belső tartása sincs, na az borzasztó. Ezek külön külön is nagyon negatívak.
2023. okt. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

???


Ki beszélt holmi külsőségekről? (Mert az itt érthetetlenül felhozott csúnyaság csupán csak külsőség.)


Olvasd el mégegyszer a teljes kiírást és azt is, amit a kettes hozzászólásban szintén én - ehhez kapcsolódóan - írtam!

2023. okt. 4. 08:59
 8/11 A kérdező kommentje:

Ötös, ne értsd - direkt - félre. Senki nem írt megvakító holmiről.


Maszkról van szó, az pedig minden esetben - a szemrész/szemkörnyék takarása mellett - szabad kilátást biztosít.


Velence példának okáért. Vagy Zorro filmek. Szívesen.


A kérdésre mostantól. Csak a kérdésre.

2023. okt. 4. 09:04
 9/11 anonim ***** válasza:

Köszönöm, bár "Zorro" nem azért hordott maszkot, mert szégyellte magát. 😂

A kérdésre válaszolva: nem. Nem ismerek ilyeneket személyesen. Bár szeretem "A zöld íjászt", de ő még nem feketét hord.

2023. okt. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Zorro példája nem a szégyen miatt lett felhozva, hanem Velencével karöltve a nem teljes arcot takaró maszkokra, mivel - szerintem készakarva - nem értetted.


De igazán válaszolhatnának többen is a feltett kérdésre.


Szeretnék ismerni több nézőpontot is, nem csak egy kevés emberét. (Az eddig már megnyilvánultak mellé újabb véleményeket.)

2023. okt. 5. 16:21
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!