Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha a marihuána annyira népszer...

Ha a marihuána annyira népszerü drog, akkor még hogy nem találkoztam vele?

Figyelt kérdés

Közel 40 éves vagyok, megyeszékhelyen élek, nem pedig egy isten háta mögötti zsákfalucskában, mégsem ismerek senkit, aki ilyesmivel élne. A médiában kb heti rendszerességgel hallani a drogokról, de én még csak képen láttam ilyesmit, azt sem tudom, hogy igazából hogyan néz ki, vagy milyen szaga van, csak annyit, hogy a kendernövény szárított virága.

Öszintén, nem azért kérdezem, mert hozzá akarok jutni, csak kíváncsi vagyok, hogy ezt mégis miféle emberek fogyasztják? Diákok? Lecsúszott csőlakók? Átlagemberek, középosztálybeliek? Müvészek/zenészek Politikusok?



2023. okt. 4. 19:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem olyan körökben mozogsz.
2023. okt. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
Kozármisleny.
2023. okt. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Hasonló fogalmatlan negyvenes vagyok, de én kb sejtem, hogy az, hogy se gimiben, se fősulin nem jártam bulizni, egy antialkoholista sportolóval élek, és hasonlóan fantáziátlan barátaim vannak azóta is, nagyban hozzájárul ehhez :D
2023. okt. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
32%
De xar az ilyen embereknek.
2023. okt. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%

Van aki nem is veri nagydobra, hogy ilyenekkel él.

Ha nem tudod milyen a szaga azt se tudod, hogy érezted-e már. Van egy jellegzetes illata, de ha nem tudod, hogy milyen az az illat akkor nem is tűnik fel, hogy azt szívja-e a gyerek a parkban, vagy sem.

Nagyon széles körben fogyasztják. Diákok, tanárok, rendőrök...

Engem nem vonzott soha az ilyesmi. Láttam már, éreztem már, de engem az ilyen nem érdekel.

2023. okt. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Te nem vagy annyira népszerű, hogy össze tudtatok volna futni.
2023. okt. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%

"Diákok? Lecsúszott csőlakók? Átlagemberek, középosztálybeliek? Müvészek/zenészek Politikusok?"


Igen, ezek közül bárki használhat. Ismerősi körömben diákok, hallgatók, dolgozók, felső- és középosztálybeliek, orvosok, jogászok, közgazdászok, mérnökök, művészek, sportolók, kutatók, tudósok közül is füveznek. Ezek mellett személyi edző, sportoktató, értékesítő, tanár, és pénztáros ismerősöm is van, aki rendszeresen használja. 16-60 éves korosztály, Budapest. A példák, amiket írtam amúgy olyan ismerőseim, akikről tudom, hogy legalább egyszer kipróbálták, messze nem mindenki rendszeres fogyasztó.


Ahogy előttem mondta valaki, valószínüleg más körökben mozogsz, amivel nyilván semmi probléma nincs, de azért a marihuána fogyasztás nem a ritka kategóriába tartozik :)

2023. okt. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%

Diákok, dolgozó emberek, volt főnököm is... Nem valami kemény drog. Leginkább az alkoholhoz hasonlítanám azon van egy szinten. Sok olyant ismereke aki használja/használta. Nem lakok valami nagy városban de itt is lehet találni.


Legális verziókat online is be lehet szerezni. A jogszabályzat pocsék, amint valami helyettesítő (mint nemrégiben a hhc, hhc-p, hhc-o) illegálissá válik azzonnal akad valami hasonló. Hatásuk pontosan ugyan olyan csak vagy erősebbek vagy gyengébbek.


Külföldről személyes fogyasztásra könnyü behozni a legközelebbi határon átugrasz és kész.


Én úgy vagyok vele hogy legyen legális. Aki akarja használni az könnyen rizikó nélkül meg tudja tenni.


Könnyebb beált emberekkel törődni mint hót részeg emberekkel. Talán még segitene is a magyar lakosságon. Plusz nincs másnaposság se.

2023. okt. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

“ mégsem ismerek senkit, aki ilyesmivel élne”

Vagy csak nem kötik az orrodra.

2023. okt. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%
Az utóbbi időben nagyon büntetik a drogokat. Szigorúak. Mondjuk a fűtől nagyon leolvad az ember agya. A speed az, ami jobb lenne. Egy amúgy is lassú embert nem is szabadna még jobban belassítani. Azoknál, akik nem olyan stabilak, a paranoiát is nagyobbíthatja a fű. A speed viszont stabilabbá, ellenállóbbá tesz, felpörget. Elnyomja a paranoiát.
2023. okt. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!