Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szoktátok úgy érezni, hogy a...

Szoktátok úgy érezni, hogy a saját kisugárzásotok ciklikusan vándorol negatívba, és pozitívba? Úgy értve, néha úgy tűnik, mindenki szeret, utána úgy tűnik, mindenki utál, majd jön egy közömbös időszak?

Figyelt kérdés
Én nagyon brutálisan szélsőségesen tudok magamról gondolkodni. Van az "Isten" periódusom, amikor a világ tetején érzem magam. Boldog vagyok, magabiztos, és azt érzem, hogy mindenki felnéz rám, mindenki pozitív figurának tart. Máskor meg jön a megzuhanás. Amikor valahogy semmi nem jön össze, elmegy az életkedvem, és olyankor úgy tűnik, mindenki utál. Vagy szimplán semmibe néz. Ezek a ciklusok vajon belülről táplálkoznak? Én képzelem be akár a szeretetet, akár a gyűlöletet az emberekbe, vagy arról lehet szó, hogy a boldogabb periódusaimban tényleg van egy olyan kisugárzásom, ami vonzza az embereket, a negatív periódusaimban meg inkább szívesebben elkerül mindenki?

2023. okt. 10. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem picit ez már-már súrolja a borderline-os és a bipoláris zavarokat, de teljesen természetes, hogy nem vagyunk mindig egyforma "passz"-ban. Nekem is van, hogy senki nem érdekel és akkor a kapcsolatteremtésem is eléggé satnya, majd máskor minden jobb. De ha nagyon szélsőséges, akkor nyilván érdemes utánanézetni, nehogy nagyobb baj legyen.
2023. okt. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. okt. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!